Школа агротуризму (м. Запоріжжя)

Школа агротуризму (м. Запоріжжя)

21 Червня 2017, Запоріжжя
Вже в цю п'ятницю 23.06.2017 ГО "Розвиток громадянського суспільства України"  розпочинає реалізацію довгоочікуваного проекту "Школа агротуризму" в місті Запоріжжя, який реалізується в рамках Програми національних обмінів, за фінансування Європейського Союзу та Національного фонду підтримки демократії (США). 
23.06.2017 запланований публічний виступ наших майбутніх учасників із західних областей України на базі садиби зеленого туризму AQUAZOO в селі Петрополь Запорізького району Запорізької області. 
Фахівці Запорізької райдержадміністрації, представники територіальних об'єднаних громад, громадськість підтримають ініціативу щодо розвитку в районі сільського зеленого туризму як невід’ємної складової програми комплексного соціально-економічного розвитку села. Оскільки туризм дозволяє вирішувати проблеми безробіття, поповнення місцевого бюджету, збуту сільськогосподарської продукції, становлення інфраструктури тощо. Відвідування об’єкту зеленого туризму «AQUAZOO» в селі Петрополь надасть змогу учасникам побачити реалії і перспективи залучення сільських осель до прийому туристів.
Тому, запрошуємо всіх охочих, кому цікава тематика Школи долучатись до участі та послухати досвід становлення та розвитку сільського туризму від гостей із західної України.
Орієнтовний час початку 12.00.
За детальною інформацією звертатись за телефоном: 0509577447
Окрім того, відбудеться презентація розробленого нашою організацією Методичного посібника з організації сільського зеленого туризму для учасників, яка вийшла в друк завдяки фінансовій підтримці в рамках проекту.

Автор: Natalya Revka
Поділитися
  • Facebook

Назад до списку