Розвиток соціального підприємництва: співпраця Житомирщини та  Закарпаття

Розвиток соціального підприємництва: співпраця Житомирщини та Закарпаття

30 Квітня 2017, м.Ужгород

ГО «Житомирська Асоціація науковців та бізнес-консультантів»  02 – 05 червня  2017 р. буде реалізовувати у м.Ужгород  заходи за проектом «Розвиток соціального підприємництва: формування міжрегіональної співпраці Житомирщини та  Закарпаття».

Партнером проекту виступає ГО «Міжнародний центр інновацій та розвитку» (м.Ужгород), яка є активною організацією-членом Закарпатської молодіжної ради Відокремленого підрозділу Національної молодіжної ради України.
Мета проекту - налагодження стійкої міжрегіональної співпраці представників громад Закарпаття та Житомирщини  в напрямку розвитку соціального підприємництва на регіональних рівнях.

 

Заплановані заходи за проектом:

02 червня 2017р.: 15.00 – 18.00 Круглий стіл з представниками організацій-учасниць проекту на тему «Управління програмами розвитку місцевої демократії та реалізації потенціалу молоді на регіональному і міжрегіональних рівнях: обмін досвідом».

03 червня 2017р.: 10.00 – 18.00 Тренінг «Соціальне підприємництво як чинник демократичного розвитку суспільства: механізми реалізації в умовах України» для 30-35 представників місцевих спільнот Закарпаття.

04 червня 2017р.:

09.30 – 12.30 Післятренінгові консультації експерта-тренера з питань розробки індивідуальних бізнес-планів ідей соціальних підприємств для учасників тренінгу та зацікавлених осіб Закарпаття.

13.00 – 16.00 Круглий стіл «Шляхи залучення молоді до розвитку соціального підприємництва на Закарпатті» для 20-25 представників місцевих спільнот Закарпаття.

05 червня 2017р.: 11.00 – 13.30 Заключний круглий стіл з представниками організацій-учасниць проекту на тему «Формування міжрегіональних напрямків співпраці щодо розвитку соціального підприємництва», підписання Меморандуму про співпрацю.

 

 До участі у тренінгу «Соціальне підприємництво як чинник демократичного розвитку суспільства: механізми реалізації в умовах України» (https://www.facebook.com/events/1668218696527995/), який відбудеться 03.06.2017 у м.Ужгород, запрошуються молодь, підприємці, ветерани АТО, внутрішньо переміщені особи, особи з особливими потребами, представники місцевих ОГС та органів місцевого самоврядування м.Ужгород та Закарпатської області. У програмі тренінгу будуть розглянуті питання щодо сутності, значення, існуючого досвіду та механізмів реалізації соціального підприємництва в Україні як чинника демократичного розвитку суспільства.

 Кількість учасників обмежена (до 35 осіб). Учасники тренінгу будуть запрошені 04.06. 2017 року на післятренінгові консультації щодо розробки індивідуальних бізнес-планів ідей соціальних підприємств, допомоги у вирішенні питань розвитку існуючого соціального бізнесу. Тренінг та консультації будуть проведені фахівцями-експертами ГО «Житомирська Асоціація науковців та бізнес-консультантів». Обов’язкова попередня реєстрація учасників на тренінг до 25 травня 2017 року за посиланням:  https://goo.gl/forms/UacgelNQ1Dm8Izgn1

 

4 червня 2017 року прийняти участь у роботі круглого столу «Шляхи залучення молоді до розвитку соціального підприємництва на Закарпатті» (https://www.facebook.com/events/1067465520020505/) запрошуються молодь, представники органів місцевого самоврядування, ОГС, бізнесу, соціальні підприємці, та інші зацікавлені особи м.Ужгород та Закарпатської області. У програмі круглого столу обговорення існуючого та потенційного станів розвитку соціального підприємництва Закарпаття, розробка механізмів залучення молоді до розвитку соціального підприємництва. Кількість учасників обмежена (до 25 осіб). Обов’язкова попередня реєстрація учасників круглого столу до 26 травня 2017 року за посиланням: https://goo.gl/forms/tVgivAKPajMNxNNx2

Участь у заходах безкоштовна. Організатори забезпечують робочими матеріалами та кавами-брейк під час проведення тренінгу. Всі питання, пов’язані з організацією та фінансуванням харчування, проживання та проїзду вирішуються  учасниками самостійно.

 

Контакти для довідок:

Ольга Котвіцька, керівник ГО «Житомирська Асоціація науковців та бізнес-консультантів»: olgakotvitska@i.ua


Олена Біланіна, менеджер проектів ГО «Міжнародний центр інновацій та розвитку» (м.Ужгород), голова Закарпатської молодіжної ради Відокремленого підрозділу Національної молодіжної ради України: zyc.nycukr@gmail.com 

 

 

Проект реалізується в рамках Програми національних обмінів, за фінансування Європейського Союзу та Національного фонду підтримки демократії (США).


Автор: Ольга Котвіцька
Поділитися
  • Facebook

Назад до списку