Прогресивний розвиток-сучасній жінці

Прогресивний розвиток-сучасній жінці

5 Серпня 2017, м. Нова Каховка

У сучасної жінки багато ідей і планів, але дуже часто ми  не знаємо на чому зупинитися. Шукаємо свою місію і своє місце в житті докладаючи багато зусиль. Здобуваємо одну спеціальність, а серце кличе нас до іншої. Хочемо займатися улюбленою справою і досягати в ній успіху. Нас надихають певні види діяльності, але ми не наважуєтеся ними зайнятися, бо невпевнені у собі.

Учасниці нашого проекту - сучасні жінки, що за різних обставин опинилися на перехресті вибору подальшого життєвого шляху у зв’язку з тривалими декретними відпустками, втратою роботи, зміною місця проживання (ВПО), зміною економічного стану, членкині НГО.&nbsp;<br>

 Об'єднаємо зусилля громадських організацій з півдня (м.Нова Каховка Херсонської обл. ГО"Центр сучасного розвитку "Астра"") та заходу України (м.Львів ГО "Єворпейський освітньо-культурний центр"), що займаються розвитком особистості для вирішення проблем самореалізації жінок.У рамках проекту до Нової Каховки запрошено членів НГО "Європейський культурний центр" що представляють навчально-інформаційний центр «Progressio» з міста Львів. Протягом трьох днів планується проведення наступних заходів:

1. Круглий стіл «Сучасний розвиток» з обговорення проблем організації навчально-інформаційної роботи неприбутковими громадськими організаціями.

2.Тренінг «ЯК РЕАЛІЗУВАТИ СВОЄ ПОКЛИКАННЯ? АБО ТВОЯ ПЕРСОНАЛЬНА БІЗНЕС-МОДЕЛЬ» 

3. Знайомство з культурно-історичною спадщиною міста за підтримки авторів проекту «Кам’яні вишиванки».

4. Знайомство з проектом жіночого розвитку «Берегиня Таврії».


Автор: Іваннікова Діана
Поділитися
  • Facebook

Назад до списку