Програма національних обмінів для молодіжних лідерів

Програма національних обмінів для молодіжних лідерів

24 Травня 2017, Україна
Програма національних обмінів відкриває цікаві можливості для молоді. Заповнюйте заявку та отримуйте можливість корисної подорожі та новий стимул для власного розвитку.

Вимоги до учасників:

- 18-25 років;

- попередній досвід активної участі в громадському житті;

- чітко прописана програма та бюджет візиту.

Візит має тривати 3-5 днів. Під час свого стажування спільно із приймаючою стороною учасник Програми національних обмінів має провести публічний захід, до якого буде залучена місцева громада (відкрита дискусія, тренінг, круглий стіл, відкрита акція з обговоренням і т. п.).

У заявці аплікант має вказати про потенційну користь стажування для свого особистого розвитку та організації і громади міста, в якому він стажуватиметься.

Рішення про дати візиту та місто, куди ви відправитесь, прийматимуть координатори Програми національних обмінів, але виходячи із побажань, вказаних в аплікаційній формі.
Візит має відбутися не пізніше 31 липня.

Стажування є безоплатним. Організатори покривають витрати пов’язані із харчуванням, доїздом і проживанням, а також інші витрати, що необхідні для реалізації проекту. Максимальний обсяг гранту для фізичної особи складає 6964 грн. Ознайомитись із правилами отримання мікрогрантів Програми національних обмінів можна за посиланням - http://bridges.org.ua/projects/programa-natsional%60nykh-obminiv/.

Заявки приймаються до 10 червня на адресу obminy@kultura.org.ua, вказуючи тему листа – «Програма національних обмінів для молодіжних лідерів». Рішення комісії щодо результатів розгляду заявок апліканти отримають на електронні пошти, зазначені в заявках, до 20 червня.
Також запрошуємо до співпраці молодіжні організації, які готові прийняти в себе учасників Програми обмінів. Повідомте, будь ласка, про це на електронну адресу - info@kultura.org.ua.

                                       Завантажити аплікаційну форму


Автор: Ірина Баран
Поділитися
  • Facebook

Назад до списку