Проект "Сімейний оздоровчий табір "Гармонія"

Проект "Сімейний оздоровчий табір "Гармонія"

2 Липня 2017, м.Покровськ Донецької області
       Громадська організація «Покровська районна організація осіб з інвалідністю» з 14 по 19 липня 2017 року на базі санаторію "Слов’янський" (м.Словянськ Донецької області) реалізує проект "Сімейний оздоровчий табір "Гармонія", який фінансується в рамках Програми національних обмінів  за фінансування Європейського Союзу та Національного фонду підтримки демократії (США).  
  Учасниками табору є особи з інвалідністю з Покровського району Донецької області, гості з Хмельницької,  Чернігівської і Кропивницької областей, а також персонал і відпочивальники в санаторії "Словянський". 

Мета проекту: Розвиток співпраці та сприяння культурному порозумінню між  особами з інвалідністю з різних регіонів України та спеціалістами Славкурорту через організацію програми обміну шляхом проведення творчих майстерень і культурно-просвітницьких заходів.

Цілі проекту:

          1. Підвищити мобільність осіб з інвалідністю та розширити кордони спілкування з носіями  власної культури. Обмін досвідом і напрацювання варіантів співпраці.

          2. Ознайомити учасників проекту з системою реабілітації у різних санаторно-курортних закладах. Збір та сушіння лікарських трав. Поділитися рецептами страв.

          3. Забезпечити зв'язок осіб з інвалідністю з різними регіонами України, створивши платформу для їх майбутнього спілкування і співпраці.   

          4. Підписати меморандуму про співпрацю та подальші плани, заходи для досягнення соціальної єдності й примирення для вирішення проблем й подолання наслідків  кризи  на Сході.

         5.Обговорити перспективи майбутніх спільних проектів.

Проект реалізується в рамках Програми національних обмінів, за фінансування Європейського Союзу та Національного фонду підтримки демократії (США).

_14.jpg

Автор: ГО "Покровська РООЗІ"
Поділитися
  • Facebook

Назад до списку