“Особлива дитина в звичайній школі. Інклюзивна освіта" м. Рівне

“Особлива дитина в звичайній школі. Інклюзивна освіта" м. Рівне

20 Листопада 2017, Рівно

Програма національних обмінів. м. Рівне 30.11 – 2.12.2017 р.

30.11.2017 (четвер) Відвідування факультетів та кафедр психології, педагогіки, спілкування зі студентами, викладачами Кафедри вікової та педагогічної психології Рівненського Державного Гуманітарного Університету  та кафедра психології інституту педагогічної освіти Міжнародного економіко-гуманітарного університету ім.академіка Степана Дем’янчука.

1.12.2017 (п"ятниця) Семінар “Особлива дитина в звичайній школі. Інклюзивна освіта. Що робить, куди бігти?”. 

  2.12.2017 (субота) Відвідування, обмін досвідом з ГО, корекційними, реабілітаційними центрами міста з метою розширення власного досвіду та пошуку дотичностей, де  можна розширити можливості організацій, співпрацювати, започаткування спільних проектів.


30.11.2017 (четвер)

День Перший. Цей день ми виділили для  відвідування факультетів та кафедр психології, педагогіки, спілкування зі студентами, викладачами. Серія лекціонних та неформальних бесід на тему інклюзиї, прийняття дітей з особливими потребами.

У місті Рівне нас прийме кафедра вікової та педагогічної психології Рівненського Державного Гуманітарного Університету  та кафедра психології інституту педагогічної освіти Міжнародного економіко-гуманітарного університету ім.академіка Степана Дем’янчука, спілкування з студентами, викладачами. Круглий стіл, дискусія, пошук рішень по тим проблемам, які вже є в процесі впровадження інклюзивної освіти в регіоні. . 

 

1.12.2017 (п"ятниця)

День Другий . Семінар “Особлива дитина в звичайній школі. Інклюзивна освіта. Що робить, куди бігти?”. Семінар триває 4 години та одну годину відводимо на питання-відповідь та неформальне спілкування і 1 годину на спілкування тільки з батьками по темі самоадвокації, відстоювання прав, занайомство з нормативно-правовою базою.

 

2.12.2017 (субота)

День Третій . Цей день ми відвели для  відвідування, обмін досвідом з ГО, корекційними, реабілітаційними центрами міста з метою розширення власного досвіду та пошуку дотичностей, де  можна розширити можливості організацій, співпрацювати, започаткування спільних проектів.

У місті Рівне  обмін досвідом з організацією взаємодопомоги та захисту дітей з аутизмом  «Погляд» та відвідування центру ранньої педагогічної реабілітації та соціальної адаптації дітей з особливими потребами «Пагінець» . Спілкування з фахівцями, обговорення перешкод, які є в місті для дітей, батьки яких хочуть віддати їх на інклюзивне навчання. Обмін досвідом по підготовці дитини до навчання в звичайній школі.


Автор: Громадська організація Аутизм. Альтернатива
Поділитися
  • Facebook

Назад до списку