Обмін Добропілля-Ужгород. Зворотній зв'язок. Співпраця державних соціальних підприємств та неурядових організацій з метою поширення  та вдосконалення кращих практик реалізації соціальної політики.

Обмін Добропілля-Ужгород. Зворотній зв'язок. Співпраця державних соціальних підприємств та неурядових організацій з метою поширення та вдосконалення кращих практик реалізації соціальної політики.

7 Вересня 2017, місто Ужгород, площа Народна, б.5, каб.16

Неурядові  організації , як суб’єкти соціальної політики, реалізують чимало  дієвих практик надання соціальних послуг громадянам.

У свою чергу, надавачі державних соціальних послуг  зацікавлені в покращенні  якості їх надання та створенні сприятливих умов для розвитку та поширення кращих практик у реалізації соціальної політики. Співпраця державних соціальних підприємств та громадських організацій – це шлях інтеграції кращих знань у коло інформаційного простору, вирішення проблеми модернізації та  трансформації державних соціальних підприємств, підґрунтя для ефективної діяльності, необхідна умова для формування висококваліфікованих кадрів.  Така співпраця також сприяє залученню громади до вирішення власних соціальних проблем, є профілактикою формування споживчих настроїв (адже набувачі соціальних послуг найчастіше виступають як пасивні спостерігачі, такий стан речей швидко формує споживчі настрої), а також формуванню та вдосконаленню методів роботи та діяльності державних структур надавачів соціальних послуг.

Працівники соціальної сфери (державних соціальних підприємств та громадських організацій) мають вдосконалювати професійну майстерність використовуючи обмін досвідом та кращими практиками, систематичну працю,  розширюючи світогляд, популяризуючи свою діяльність через зв’язки з громадськістю, опановуючи нові методи роботи  та використовуючи нові виміри комунікації з громадськістю.  Комунікативна діяльність важлива складова професійної діяльності будь-якого працівника соціальної служби, вона допомагає вдосконалювати методи роботи та суттєво впливає на результат.
12-13-14 вересня в Ужгороді пройдуть наступні заходи:
12.09.2017 року. Місце проведення: м. Ужгород. площа Шандора Петефі, б.24, Ужгородський міський центр соціальних служб для сім’ї дітей та молоді. початок о 10.00
Робоча зустріч «Актуальні питання адаптації ВПО в контексті співпраці державного сектору з громадськими організаціями» за участю представників приймаючої громадської організації.
13.09.2017 року. Місце проведення: Будівля Закарпатської ОДА (площа Народна, б.4), початок о 10.30 
Круглий стіл за темою: «Побудова ефективного механізму взаємодії державного сектору з громадськими організаціями у системі соціального захисту, налагодження та розвиток ефективної системи переадресації» за участю представників органів соціально захисту Закарпатської області, Ужгородського та Добропільського районів та громадських організацій Закарпатської та Донецької областей.
14.09.2017 року.  Місце проведення: м.Ужгород. вул.Тургенєва, б.8, Головне управління праці та соціального захисту населення. початок 10.00
Робоча зустріч «Презентація послуг центрів соціальних служб для сім’ї дітей та молоді, як ефективного прикладу співпраці органів соціального захисту з громадськими організаціями» за участю представників приймаючої громадської організації.
Проект реалізується в рамках Програми національних обмінів, за фінансування Європейського Союзу та Національного фонду підтримки демократії (США)


Автор: Блажевич Костянтин
Поділитися
  • Facebook

Назад до списку