«НАС ЄДНАЄ ОДНА ЗЕМЛЯ....»

«НАС ЄДНАЄ ОДНА ЗЕМЛЯ....»

13 Вересня 2017, Червоноград, Київ

На передодні Дня Захисника України  ГО «Об'єднання ветеранів АТО та сімей загиблих «ОЛІМП»», за підтримки програми національних обмінів, за фінансування Європейського Союзу та Національного фонду підтримки демократії (США),  здійснить  дружню подорож до м. Червоноград Львівської області та до м Київ - для : проведення спільного заходу; спілкування з сім’ями загиблих, учасниками АТО та шахтарями двох вугільних регіонів: Львівсько-Волинського басейну та Західного Донбасу Дніпропетровської області. Ми розкажемо про своїх синів, батьків та братів, які вірні військовій присязі, виконали свій військовий обов’язок та загинули на Сході України. Розкажемо про шахтарів - тих хто приймав участь у Антитерористичній операції на Сході України, які не змінили людським цінностям, находять сили жити, працювати та творити добро людям.

Проект «НАС ЄДНАЄ ОДНА ЗЕМЛЯ....» - багатоцільовий захід: - Ми розповімо про героїчну професію шахтаря. Наші міста - Тернівка, Павлоград та Червоноград єднає одна професія шахтарів. Нас єднає одна біда - загибель наших земляків та шахтарів на Сході України.

В рамках заходу буде проведено круглий стіл (зустріч) з сім’ями загиблих, представниками громадських організацій, представниками гірничих підприємств (профспілки), учасниками АТО, представниками міської ради м. Червоноград. Буде проведена презентація Книги Пам’яті «Шлях у вічність»( присвяченої загиблим в АТО).

В заході приймуть участь діти учасників АТО, діти шахтарів, сім'ї загиблих в АТО, представники міської влади, учасники АТО, представники громадських організацій а також усі бажаючі.

Захід відбудеться 28  та 29 вересня у м. Червоноград і 30 вересня у м. Київ.


Автор: ГО «Обєднання ветерапнів АТОта сімей загиблих «ОЛІ
Поділитися
  • Facebook

Назад до списку