Міжрегіональна платформа сільських ініціатив в м. Запоріжжя. Долучаємось!

Міжрегіональна платформа сільських ініціатив в м. Запоріжжя. Долучаємось!

17 Жовтня 2017, Запоріжжя

Шановні друзі та колеги! Вже в цю п'ятницю 20.10.2017 ГО "Розвиток громадянського суспільства України" розпочинає проект «Міжрегіональна платформа сільських ініціатив»,який реалізується в рамках Програми національних обмінів, за фінансування Європейського Союзу та Національного фонду підтримки демократії (США).

Проект пройде протягом трьох днів з 20 по 22 жовтня 2017 року.

Метою проекту є розвиток сільського публічного простору; підтримка молодіжних ініціатив, спрямованих на соціальний, культурний і освітній розвиток сільських територій; розширення мережі нових форм освіти для сільської молоді; розвиток волонтерства в сільській місцевості.

Цільовою групою проекту стане молодь із західних регіонів України та Запорізької області, яка проживає в сільській місцевості віком від 18 до 35 років включно.

Запровадження міжрегіональної платформи надасть можливість сільській молоді впевнитись, що вони теж можуть працювати над ефективними змінами у своїх громадах та нашій країні; що вони можуть прожити цікаве та успішне життя як у місті, так і в селі; формувати громадську думку та стати якісними депутатами місцевих рад.

20.10.2017 заплановано урочисте відкриття проекту та публічний виступ гостей із західної України в приміщенні Запорізької районної державної адміністрації о 13.00. Тому запрошуємо всіх зацікавлених в даній тематиці до участі, а також місцеві ЗМІ до висвітлення заходу.

Контактна особа: Ревка Наталія 0509577447


Автор: Natalya Revka
Поділитися
  • Facebook

Назад до списку