Мій край - мій дім. Пригоди мандрівних малюнків. Обмін Ужгород-Одеса.

Мій край - мій дім. Пригоди мандрівних малюнків. Обмін Ужгород-Одеса.

15 Серпня 2017, Одеса, вулиця Успенська, 4

Ця експозиція виставлялася вже у сусідній Словаччині, зокрема, в Коліновцях та Кромпахах, а восени її побачать ще й пряшівчани. 

Візит до Одеси допоможе налагодити партнерські зв’язки між громадськими організаціями Одеси, Одеської області та Закарпатської області, а також з іншими організаціями України, які вже беруть участь у виставці, поширити досвід корисної співпраці влади та громадськості. Також, за допомогою проведення виставки в Одесі ми хочемо привернути увагу до теми миру, показати кількість дітей, які постраждали від воєнних дій на сході України. Участь дітей, які презентують свої малюнки, допомагає кращому порозумінню, адже любов та піклування про дітей це спільна цінність для всіх людей.
Візитом передбачено: Проведення дводенної виставки дитячих малюнків «Мій край – мій дім» в Одесі, з запрошенням та залученням громадських організацій Одеси та Одеської області, адміністрації Одеси та Одеської області, як частини всеукраїнського проекту та транскордонного проекту співпраці. Проведення робочої зустрічі з партнерськими організаціями з запрошенням представників органів соціального захисту Одеської області на тему «Актуальні питання адаптації та інтеграції ВПО» з обговоренням кращих практик. Проведення робочої зустрічі з партнерськими організаціями на тему «Співпраця органів соціального захисту та неурядових організацій як інструмент вдосконалення кращих практик надання соціальної допомоги. Спільні виклики та можливості». Налагодження партнерських відносин серед організацій, що допомагають постраждалим від АТО у різних регіонах України. Налагодження ефективної комунікації та взаємодії державного сектору та громадських організацій в сфері соціального обслуговування та супроводу. Обговорення ефективних механізмів адаптації та інтеграції ВПО, обмін локальним досвідом. Обмін досвідом для громадських діячів з різних регіонів України, що працюють з людьми постраждалими від АТО. Здобуття нового досвіду та навичок, аналіз та переосмислення своєї індивідуальної та регіональної ідентичності, обмін професійним досвідом, відчуттями, переживаннями, поглядами, розвінчування негативних стереотипів членами організацій, які братимуть  участь у запланованих заходах. 
Запрошуємо до учсті всіх охочих.
Координатор ГО "Закарпаття-Донбас" 0504714441
В Одесі виставка "Мій край- Мій дім" проходитеме 25,26 серпня, за адресою вулиця Успенська, 4.
“Проект реалізується в рамках Програми національних обмінів, за фінансування Європейського Союзу та Національного фонду підтримки демократії (США)”

Автор: Блажевич Костянтин
Поділитися
  • Facebook

Назад до списку