Місток на Схід: презентація ігор для проговорення складних тем (Кривий Ріг)

Місток на Схід: презентація ігор для проговорення складних тем (Кривий Ріг)

5 Грудня 2017, Львів-Кривий Ріг

Як висловився Вадим Васютинський, доктор психологічних наук, завідувач лабораторії психології мас та спільнот Інституту соціальної та політичної психології, з точки зору психології, в українців сьогодні дві найбільші проблеми – це емоційне напруження (через війну, економічні та політичні проблеми) та стан невизначеності, коли не знають, що буде далі. Він зазначив, що війна на Сході України сьогодні ведеться, на відміну від більшості сучасних збройних конфліктів, не за ресурси чи за територію, а за вплив на свідомість людей. Це боротьба за цивілізаційний вибір українців. Саме тому обговорення теми війни, а особливо у областях, прилеглих до зони АТО, та й загалом у всій Україні є необхідними для переосмислення. Власне цим і обумовлюється актуальність поданого проекту.

Що: презентація методологічних розробок ігор для обговорення таких складних тем як війна, віськові конфлікти, діалог та інші.

Хто: Громадська організація ”Граніт” 

Для кого: запрошуються педагоги, молодіжні працівники та лідери, представники громадських організацій, молодь, журналісти, а також усі зацікавлені.

Коли: 18 грудня 2017 року

Де: Юнацький відділ Центральної бібліотеки КЗК “Міська бібліотека для дорослих”, проспект 200-річчя Кривому Рогу 7а, Кривий Ріг Дніпропетровської області.

Мета заходу: 

  • сприяння діалогу громади через обговорення такої вразливої теми як війна на сході України, в тому числі за допомогою ігор.
  • знайомство із громадською діяльністю та діячами відповідного регіону
  • налагодження контактів для подальшої співпраці із представниками інших регіонів країни (молодіжними лідерами, членами громадських організацій, громадськими та культурними діячами, митцями, журналістами), а також обговорення подальшої спільної діяльності, напрацювання спільних заходів та обмін готовими кейсами для освітніх та культурних проектів.

Захід відбувається в рамках проекту “Містки громадської активності”. 

Проект реалізується в рамках Програми національних обмінів, за фінансування Європейського Союзу та Національного фонду підтримки демократії (США).

Реєстрація за телефоном або у Фейсбук (https://www.facebook.com/mo.granit/)
Костянтин Михайлець +380968431858

Автор: Костянтин Михайлець
Поділитися
  • Facebook

Назад до списку