Медіаурбаністичні мости Кропивницький-Ужгород

Медіаурбаністичні мости Кропивницький-Ужгород

25 Липня 2017, Кропивницький

Мережа освітніх кемпів "Чистий простір"  у партнерстві  Прес-клуб (м.Кропивницький) реалізовуватимуть мережевий візит до Ужгорода в рамках проекту "Мости до міста: Кропивницький-Ужгород".

Мета проекту: вивчення урбаністичного та медійного досвіду  Ужгорода з метою запозичення ефективних практик для розвитку урбаністичного онлайнового медіа свого міста "Propolis" та розвитку міста.


Цілі проекту:

- познайомитися з досвідом урбаністичного видання «Унікум» та вивчити їхні алгоритми і підходи до медіа менеджменту журналу

- познайомитися з досвідом Ужгородського прес-клубу

- обсервувати візуальний стиль міста Ужгород

- провести публічний захід на тему медіаобраз міста та регіону (на базі Ужгородського Прес-клубу реформ)

- дослідити прояви громадського активізму в місті Ужгород з метою визначити індекс його громадської активності (зустріч з координатороами проекту «Майстерня міста Ужгород»)

- взяти інтерв'ю у розробників "Бренд Ужгорода"

- розробити стратегію розвитку журналу «Propolis» міста Кропивницький

- здійснити обмін досвідом між містами

- провести у місті Кропивницький по поверненню урбаністичний форум Kropyvnytskyi SMART CITY DAY (тематика – Медіаобраз міста Кропивницький. Бренд Кропивницького: які стратегії потрібні для його створення? Яким є медійне обличчя міста і чи привабливе воно для туристів?).

Формат зустрічей – фокусний обмін досвідом, інтерв'ю, міське сканування, публічний захід – в Ужгородськогому прес-клубі реформ зустріч на тему «Медійне обличчя маленьких міст: як журналісти створюють імідж міста та регіону», досвід Ужгорода та Кропивницького.

Координатор візиту та атвор проекту - Ірина Ткаченко

https://www.facebook.com/ireny.tkachenko

Подія на Фейсбук 

https://www.facebook.com/events/156951848191461/

Досьє про проект Мости до міста.

Проект «Мости до міста» має гнучку концепцію. Мережевий візит передбачає підвищення мобільності учасників, занурення в простір міста. 
У такому формулюванні і форматі проект може повторювати принаймні ту кількість разів, скільки в Україні міст і містечок, адже досвід кожного міста унікальний. Хочеться, щоб після візиту будувалися комунікації та спільні проекти. 
Ми пишаємося тим, що ця назва стала впізнаваною для Кропивницького: завдяки Програмі національних обмінів, в рамках якої було підтримано тестову версію «Мости до міста: Кропивницький-Луцьк», успішно реалізувати «Мости до міста: Кропивницький-Чернівці», «Мости до міста: Кропивницький-Івано-Франківськ».

Лендінг проекту http://mistdomista.tilda.ws/

Крім того нам вдалося розробити масштабний проект «Мости до міста» і отримати грант від Британської ради в Україні в рамках програми "Active citizens" («Активні громадяни»), який ми успішно втілили весною цього року. Один із заходів ми включили в програму нашого проекту «Мости до міста: Кропивницький-Івано-Франківськ», аби ці мости реально були прокладеними і отримані знання можна було поширити у чисельнішій громаді.


Автор: Ірина Ткаченко
Поділитися
  • Facebook

Назад до списку