Криворіжжя-Київщина-Закарпатщина: магістралі діалогу молодіжних лідерів

Криворіжжя-Київщина-Закарпатщина: магістралі діалогу молодіжних лідерів

5 Березня 2018, Кривий Ріг, Київ, Львів, Ужгород
Делегація ГО "Молодіжне Віче" готується до здійснення національного обміну

Вже скоро, 15 березня, розпочне своє тижневе стажування делегація ГО "Молодіжне Віче" (Кривий Ріг) у складі 8 осіб за насиченим маршрутом "Криворіжжя-Київщина-Закарпатщина: магістралі діалогу молодіжних лідерів". 
Метою проекту є потреба налагодити партнерські відносини між представниками та інституціями громадянського суспільства різних регіонів України з метою планування подальших дій щодо реалізації спільних проектів, творчих справ та ініціатив; здійснити обмін досвідом та поділитись найбільш дієвими практиками роботи, поширити їх за межі своєї області; розширити світогляд та подолати упередженість стосовно територіальної різності регіонів держави; сприяти розширенню мережі дружніх організацій.
Так, у ході стажування заплановано стажування на базі Представництва ООН в Україні "Глобальні цілі людства та лідерський внесок соціальної активної спільноти у їх досягнення", круглий стіл на базі НТУУ "Київський політехнічний інститут" з теми "Українські центеніали: міжпоколінний та міжрегіональний діалог та як досягнути спільноцілей у ІІІ тисячолітті?" та відвідування виставки "Сучасні заклади освіти - 2018".
Також запланована робоча зустріч із адміністрацією та лідерським активом Ужгородської спеціалізованої школи № 3, обмін досвідом "Розвиток лідерського потенціалу українських підлітків-старшокласників", підписання угоди про парнерство, а також відкрита дискусія з представниками ГО "Закарпаття-Донбас" (на базі ГО "Закарпаття-Донбас") та кафедрою психології Карпатського університету імені А.Волошина "Реабілітація та ресоціалізація ВПО-дітей та підлітків: успішний досвід Дніпропетровщини та Закарпаття".
18.03.2018р. відбудеться модерована дискусія з представниками Асоціації "Учнівське самоврядування Ужгорода" (організатор - ГО "Карпатське Агентство Прав Людини "Вестед".
Серед іншого, заплановані відвідання освітніх установ Львова: Львівська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 69, Школи вільних і незалежних.

Автор: Michel Alyokhin
Поділитися
  • Facebook

Назад до списку