Хаби & Бібліотеки: вектори розвитку

Хаби & Бібліотеки: вектори розвитку

22 Жовтня 2017, Запоріжжя
Цільова аудиторія проект - бібліотекарі Хмельницького та Запоріжжя, активісти, які співпрацюють з Хабами, хаби, коворкінги та вільні простори Запоріжжя.

Мета: збільшити взаємодію 3 Хабів (вільних просторів - Хмельницький, Запоріжжя) з бібілотекарями, активістами та громадою м. Запоріжжя шляхом проведення майстер-класів від активістів з Запоріжжя та Хмельницького, знайомством з Хабами Запоріжжя ("Спільно HUB" та "Loft Млин") та "БібліоХабом" - Хмельницький, дискусією про те як Хаби можуть співпрацювати з бібліотеками і куди ми будемо рухатись вперед, а також що це дасть громаді. Загальна тривалість поїздки - 3 дні в рамках Запорізької книжкової толоки.

За останні кілька років все активніше відкриваються на базі різних площин громадські простори по типу коворкінгів, хабів, вільних просторів, арт-резиденцій і щоб ефективніше працювати, то потрібно вживу обговорювати виклики, на які ми як простори відповідаємо, наші потреби, потреби наших громад, дивитись як розвиваються і з ким співпрацюють інші подібні простори та звісно ж говорити про спільні цінності та стратегію розвитку, а також про точки дотику. "БібліоХаб" (Хмельницький) створений на базі бібліотеки і партнери з Запоріжжя також працюють на базі бібліотеки та мають вже 9 місячний досвід роботи, який  можна почерпнути. "БібліоХаб" організований за кошти Бюджету участі м. Хмельницького, досвідом участі у якому можуть поділитися хмельничани.Цільова аудиторія - бібліотекарі Хмельницького та Запоріжжя, активісти, які співпрацюють з Хабами, хаби, коворкінги та вільні простори Запоріжжя

Автор: Тамара Козицька
Поділитися
  • Facebook

Назад до списку