Ігрофікація та інші активності. "Твоя країна" у Львові

Ігрофікація та інші активності. "Твоя країна" у Львові

29 Жовтня 2017, Львів
3-5 листопада у Львові відбудеться черговий візит всеукраїнського руху "Твоя країна". Проект має на меті розширення культурних зв’язків між представниками різних областей України та налагодження обміну досвідом, комунікацію задля втілення спільних ініціатив, знайомство з громадським середовищем Львова, інтелектуальні змагання між учасниками.

Візитерами стануть активні молоді люди східних областей України, а саме Дніпровської, Донецької, Запорізької та інших. У програмі передбачено ексурсія містом, квест, кіноніч, навчальні сесії від провідних спікерів Львова, ігрова сесія у форматі симуляційної гри, яка розкриє учасникам інноваційні методики, що можна використовувати як освітній інструмент або форму тренінгів та дасть змогу аналізувати складні суспільно-політичні процеси, проблематику сталого розвитку, тощо.
4 листопада з 12:00 до 17:00 відбуватиметься симуляційна гра "Острів", долучитись до участі у якій можуть усі охочі. Опісля закінчення гри учасники матимуть змогу взяти участь у фасилітації ігрових подій, отримати професійне пояснення усіх внутрішньоігрових процесів та їх проекцію на сучасне суспільство. Захід відбуватиметься у приміщенні Першої льввівської медіатеки, за адресою вул. Мулярська, 2а. Вхід вільний.
Проект реалізується за підтримки Програми національних обмінів, що фінансується Європейським Союзом та Національним фондом підтримки демократії

Автор: Ольга
Поділитися
  • Facebook

Назад до списку