Громадянське суспільство: що робити сьогодні, щоб перемагати завтра?

Громадянське суспільство: що робити сьогодні, щоб перемагати завтра?

30 Жовтня 2017, Одеса
Внаслідок відсутності у громадських активістів та членів громадянського суспільства загалом спільного бачення напрямів розвитку громадянського суспільства в Україні, їх дії є не згуртованими, а тому і неефективними.

  В якості приймаючої сторони ми обрали Київ, тому що в цьому місті є позитивний досвід співпраці громадських активістів. Наша цільова група це  громадські діячі Одеси, Києва та внутрішньо переміщені особи, що проживають в Одесі. 
Мета проекту -  перейняти досвід громадських активістів Києва в розробці стратегії розвитку громадянського суспільства з врахуванням національної та регіональної ідентичності громадськими діячами Одеси та ВПО, що проживають в Одесі. Пошук спільного бачення шляхів розвитку громадянського суспільства.

Проект «Громадянське суспільство: що робити сьогодні, щоб перемагати завтра?» ініціює обмін досвідом між громадськими діячами півдня, півночі і сходу, що працюють над виявленням напрямів руху громадянського суспільства України.
 Автор проекту - ГО "Відкрите суспільство України". Всі заходи пройдуть ;в рамках відкритого суспільно-освітнього проекту «Школа місцевого самоврядування, Одеса 2017»Проект буде відбуватися з 11 по 13 листопада в конференц-залі «Концепт-Арена» за адресою:
м. Одеса, вул. Жуковського, 9.
Детальний графік:
9 листопада
 06:19 — прибуття учасників із Києва.
12:00 — ознайомлення з місцевістю.
16:00 — знайомство з приймаючою громадою.
17:00 - 20:00 — презентація ГО «Спілка ініціативної молоді» щодо трендів розвитку громадянського суспільства України. Обговорення, куди прямує суспільство та які запити в нього є.
10 листопада
11:00 - 14:00 — презентація громадськими активістами, представниками громади внутрішньо переміщених осіб в Одесі свого бачення стратегії розвитку громадянського суспільства.
17:00 - 20:00 — презентація ГО «Спілка ініціативної молоді» досліджень конфліктів поколінь. Обговорення шляхів вирішення глибинних протирічь в українському суспільстві.
11 листопада
11:00 - 14:00 — Зустріч представників ГО «Спілка ініціативної молоді» та ГО «Відкрите суспільство України» з ВПО. Модерована дискусія та тему «Вплив національної та регіональної ідентичності на стратегію розвитку громадянського суспільства».
17:00 - 20:00 — презентація ГО «Спілка ініціативної молоді» на тему «Що робити чесним політикам-початківцям та громадським діячам, щоби бути в тренді, але не стати таким, як інші». Обговорення.

Автор: ГО "Відкрите суспільство України"
Поділитися
  • Facebook

Назад до списку