Фотовиставка «Життя на краю війни»

Фотовиставка «Життя на краю війни»

1 Червня 2017, м. Львів, вул. Мулярська 2 А

 Що Ви бачите кожен день коли ідете на роботу чи навчання? Старовинні будинки чи багатоповерхівки? Тихі вулички чи натовп туристів? А люди, що живуть в звільнених містах кожен день бачать свідоцтва війни.

Рік тому  я вперше приїхала в м. Лисичанськ. Місцева мешканка провела нам екскурсію, і ми були так глибоко вражені тим, як люди живуть поруч з свідоцтвами війни, кожен день ходять біля них на роботу та навчання, і це постійно нагадує їм про війну, але вони живуть далі. Тоді в мене виникла ідея показати це у Львові. Часто, молоді люди погано уявляють яке зараз життя у звільнених містах на сході України. Для них це щось далеке, що відбувається з абстрактними людьми і не має до них відношення. В цьому проекті я хочу показати, що на Сході живуть такі самі люди як і на Заході, тільки  три роки тому в їх дім прийшла війна, і хоча міста вже давно звільнили, там ще багато нагадувань про війну і люди кожен день живуть поруч з цими свідоцтвами війни.

Відкриття відбудеться 18 червня о 12.00 за адресою: м. Львів, вул. Мулярська 2а (Перша Львівська Медіатека, мала зала)

«Проект реалізується за підтримки Програми національних обмінів, що фінансується Європейським Союзом на національним фондом підтримки демократії»


Автор: Helena Dubrova
Поділитися
  • Facebook

Назад до списку