«Дієві разом»: підсумки візиту

«Дієві разом»: підсумки візиту

19 Квітня 2017, Львів
 
28 квітня із самого ранку нас запросила на зустріч Начальник департаменту комунікацій з громадськості Львівської обласної державної адміністрації Оксана Шульган. Після спілкування вона запросила нас на "Форум співпраці та партнерства" який проходив з 10 до 16 години. На форумі виступали представники обласної та міської адміністрації, бізнесу, місцевих та міжнародних громадських організацій. Виступили та відповідали на питання з наступних тем: "Міжнародні допомога та проекти", "Соціальна відповідальність бізнесу" а також "Майстерня написання проекту".
Цього ж дня о 18:00 ми були запрошені на виставу Театру "Домус" - "Добраніч мамо". Театр "Домус" це соціальний театр який був заснований спільно переселенцями та коріними львівянами. Ідея спектаклю, який ми побачили була в тому, аби розглянути відношення громадськості до людей з інвалідністю, а також будь кого хто може відрізнятись від суспільства і через це буди відокремленим від нього. Всі глядачі мали можливість замислитись над питаннями інакості, груп, розмежування, бажання бути почутим та визнаним, дискримінації в сустпільстві, тощо.
29 квітня о12:00 в готелі "Жорж" відбувся круглий стіл. Ми дуже вдячні всім учасникам і організаціям, адже це був дуже плідний час де ми представили проекти, які реалізує кожна організація, ідеї майбутніх проектів, результати та досягнення роботи. Ми дивились презентації, відеоролики, спілкувались, задавали один одному запитання, передавали та отримували корисний досвід з розвитку громадського суспільства та інтеграції переселенців. В круглому столі прийняли участь представники ГО "Центр просвітництва та розвитку людини", ГО "Театр Домус", ГО "Промінь змін", ГО "Країна вільних людей" та БФ "Девора".
На 19:00 ми були запрошені до участі на тренінг - репетицію громадського театру "Домус". Під час якого ми дізнались деякі техніки та секрети непрофесіного театру, познайомились із Львівськими активістами. Ми самі спрбували себе в якості акторів та змогли потренуватись акторській грі. 
Одже, як що підсумувати - це був надзвичайно цікавий та корисний візит до Львова, активісти якого радо прийняли нас та поділились успішними практиками. Ми знайшли нових друзів та маожливо майбутніх партнерів, насолодились Львівським колоритом та надхненням))) Дякуємо друзі))))))

Автор: Кіра
Поділитися
  • Facebook

Назад до списку