Як відбувався проект "Молодіжний фуршет"

Як відбувався проект "Молодіжний фуршет"

20 Квітня 2018,
Корсунь travel для лідерів продуктивного молодіжного життя з географічно протилежних куточків країни і навіть світу, а саме міст Ужгород, Бурштин, Самбір, Львів, Червоноград, Маріуполь, Нью-Йорк (США) завершилась. Але насправді то було лише протоптування стежки, бо наш проект Молодіжний ФУРШЕТ допоміг дізнатися один про одного активним дієвим людям, які цінують сучасні можливості саморозвитку та розвитку своїх громад, обмінятися досвідом і покласти початок співпраці в подальших спільних проектах.

Проект «Молодіжний ФУРШЕТ» реалізувався за підтримки Програми національних обмінів, що фінансується Європейським Союзом та Національним фондом підтримки демократії, а також проекту «Київський діалог» 11-13 квітня в м. Корсунь-Шевченківський, що на Черкащині і відзначився своєю актуальністю та креативністю починаючи з назви. Молодіжний, бо приготовлений молоддю для молоді, а ФУРШЕТ - то не про їжу, а про можливість обрати собі партнера та вид діяльності до смаку в різноманітті представлених прикладів. Та разом з тим наша програма була настільки насичена і цікава, що іноді ми дійсно не встигали поїсти тож замінювали класичний прийом їжі в закладі «фуршетним столом» на природі.
Успішно був обраний формат заходу, який передбачав особистий активний внесок кожного учасника: активності для знайомства, розвитку лідерських навичок, командотворення; презентації своїх міст та успішних проектів своїх громад, майстер-класи, воркшопи, квест . Кожен з учасників був добрим прикладом, та особливо надихаючою була 16 річна Аліна Маєвська з м. Маріуполь, яка вже є лідером в молодіжному підприємництві, всесвітньому молодіжному екологічному русі та викладачкою молодіжних танців. За її ініціативи на центральній площі Корсуня організували унікальний флешмоб під час якого розучили елементи танцю в стилі HIP-HOP, разом зтанцювали та утворили за участі 82 осіб живе слово КОРСУНЬ. Так ми намагалася посіяти в місцеву молодь зерно сміливості, впевненості в своїх силах, заохотити об'єднуватися в добрих справах.

2 (1).jpg


Ми розмовляли різними діалектами і мовами (українською, російською, англійською), але це не заважало нам дізнатися один від одного про різні міста України, Норвегії, США, пізнавати один одного через участь в різноманітних активностях, обмінятися досвідом, домовитися про партнерство і зміцнити бажання популяризувати український туризм, оскільки є багато цікавих по своєму туристично привабливих міст. Міста розвиваються і стають комфортними для проживання, привабливими для туристів коли його жителі активно зацікавлені в цьому і готові об*єднуватися зусиллями.

    Цей захід допоміг згуртуватися не тільки учасникам проекту. Той позитивний результат, який ми отримали не був би настільки об*ємним якби ми не мали підтримки і здорової взаємодії один з одним в своїй громаді.  Важливий внесок кожного, бо він різний і по-своєму важливий, бо цей проект є заохоченням для інших реалізовувати нові соціально корисні ініціативи.

    Позаду багато праці, управління ризиками, форс-мажорні обставини, флешмоб і корсунський шашлик (бонус за успішно пройдений патріотичний квест https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/f4c/1/16/1f642.png:))
Попереду – можливість використати збагачений досвід  і розвивати себе і той квадратний метр, який кожному з нас довірений на цій планеті.

Творіть свої міста, свою країну. А ми #Творимо_Корсунь_разом.


3 (2).jpg

Автор: голова ГО «Корсунь має Потенціал!» Людмила Писаревська


Автор: Ірина Баран
Поділитися
  • Facebook

Назад до списку