Від дикого поля до Європи

Від дикого поля до Європи

21 Квітня 2018,
Костянтинівка - Одеса - Київ

Із 19.03 по 23.03 в рамках програми національних обмінів був реалізований проект "Від дикого поля до Європи". З метою налагодження співпраці та обміну досвідом з клубом історичної реконструкції  "Харад" та " Тангар" у м. Одеса.  

 У м. Київ ми завітали до Українського державного центру позашкільної освіти у клуб історичної реконструкції «Київград».

19.березня ми відвідали міський одеський клуб історичної реконструкції " Хагард" де прийняли участь у тренуванні з техніки історичного фехтування. Керував тренуванням засновник клубу та його голова Дмитро Монастирський. Доволі цікаве збудоване заняття. Ми багато чого змогли взяти собі для досвіду.
20 березня ми відвідали асоціацію історичної реконструкції й фехтування де зустрілися з віце - президентом Ігорем Магденко та представниками клубу " Тангар" де ми дізналися багато цікавої та корисної інформації у процесі проведення круглого столу. Ми обговорили ті проблеми які виникають при створенні подібних клубів та шляхи їх вирішення. Також ми подивилися базу клубу та прийняли участь у тренуванні.
21 березня ми відвідали тренування зі стрільби з лука.
У ході тренування ми цікавилися будовою занять та базовими елементами тренування, ділилися досвідом роботи з дітьми та підлітками. Обмінялися досвідом організації та проведення занять та інших заходів спрямованих на популяризацію стрільби із традиційного лука. Обговорили інші не менш важливі проблеми та шляхи їх вирішення що до організації подібних клубів загалом у донецькій області.
22 - 23 березня м. Київ зустріч з Євгеном Рязанцевим і його дуже великим клубом " Київград" який був  заснований при Українському державному центрі позашкільної освіти.
Ми відвідали майстерні клубу: це зброярня, майстерні з виготовлення одягу та взуття, цех з обробки деревени та ін. У ході зустрічей був проведений круглий стіл з ініціативною групою клубу та головою клубу Євгеном Рязанцевим, де ми отримали багато корисної інформації що стосується організації клубів у нашому регіоні, отримали методичні та практичні матеріали та документи і уклали угоду про співпрацю з клубом " Київград".


Автор: Перепелиця Віктор
Поділитися
  • Facebook

Назад до списку