Подорож Бердянська до столиці

Подорож Бердянська до столиці

27 Квітня 2018,

21 квітня 2018г. мене запросили на Міжнародний фестиваль східного танцю «Inter Galactic Bellydance» + MISS BELLYDANCE EUROPE (Київська область м. Бровари, вул.Київська, б.12, концерт Холл ТРЦ «Термінал») для участі в виставці прикрас та декорів костюмів танцівниць. Всі учасниці конкурсу могли примірити на себе і придбати наші прикраси. А бажаючи навчитися виготовляти їх самостійно і ознайомитись з усіма тонкощами у створенні декору, були запрошені на мою презентацію бізнес-проекту «Швейна майстерня Легенда», яка була анонсована на сайті (http://bridges.org.ua/news/announcements/v-ramkakh-programi-natsionalnikh-obminiv-23-kvitnya-2018r-berdyansk-podorozhu-do-stolitsi-ukraini-ki/) і відбулася 23 квітня в Дизайн-студії «Incanto» за адресою: м.Київ, Оболонська набережна, д. 15. Провівши презентацію бізнес-проекту, де ми і змогли під час майстер-класу розібратися і навчитися з нашими гостями виготовляти прикраси.

Всього на презентації були присутні близько 25 чоловік, вікова категорія яких коливалася від 8 річних діточок до 40 літніх матусь, які з радістю хотіли освоїти нову техніку декору та інкрустації. Радощі і подяки наших учасників не було обмеження! І не дивлячись на сучасні технології, декор ручної роботи в багато разів перевершує і заслуговує увагу серед сучасної молоді. З без обмеженою вдячністю висловили свої побажання головний гість презентації директор Дизайн-студії «Incanto» Шоврум Ірина. Вона опублікувала своє висловлювання на сайті Facebook у громадській групі (https://www.facebook.com/groups/849551878539807/?multi_permalinks=980728195422174&notif_id=1524543245886590&notif_t=like_tagged&ref=notif).

Ця поїздка виявилася дуже корисною, цінною та пізнавальною в плані досвіду, і я проаналізувавши потреби, попит та інтереси сучасної молоді зробила висновки, що безперечно допоможе мені у виборі напрямів створення продукції, яка буде потрібна на ринку збуту.


Автор: Наталья Соловян
Поділитися
  • Facebook

Назад до списку