Наша мандрівка по Добро на Схід!

Наша мандрівка по Добро на Схід!

5 Травня 2018,
Час розказати про подорож на Схід двох депутатів міської ради Нового Роздолу та громадських активістів Володимир Засанський та Шалаєв Анатолій. Почнемо з Доннеччини -м.Доброполье.

Насамперед, слід подякувати Владимир Орос (Vladimir Oros) за чудову організацію візиту - цікаві громадські простори, насамперед ЦМА @DOBROLAB та Дитячий центр "Добро", соціальне, надзвичайне креативне та вишукане Арт-кафе "Троллейбус" зі смачною, такою домашньою кухнею.

Цікаве спілкування з активною молоддю міста, обмін досвідом, як картування, так і громадської роботи, підписання Меморандуму про співпрацю між громадськими організаціями Сходу та Заходу нашої держави, перші задуми на реалізацію спільних проектів.
Ще б пак, адже у нас стільки всього спільного - Добропілля і Новий Розділ, засновані в одному 1953 році, нараховують майже однакову кількість населення - близько 30 тисяч, є містами обласного значення. Чом би й не співпрацювати Розіділлю та Добропіллю?

Вразила прогулянка містом, дещо подібна архітектура наших міст. Але новісінький Центр надання адміністративних послуг з двома (!) робочими місцями для видачі біометричних паспортів та IDкарток, технологічне забезпечення роботи ЦНАПу дійсно вразили. Мали ми також можливість поспілкуватись з керівництвом міста та відвідати щойнозбудований спортивний комплекс у Добропіллі.

Дякуємо проекту картування громад та програмі "Містки громадської активності" за таку чудову подорож.

Нагадаємо, що проект “Містки громадської активності” фінансується Європейським Союзом та Національним фондом підтримки демократії (США).

Далі буде!

Автор: Ірина Баран
Поділитися
  • Facebook

Назад до списку