Проект «Згуртування через нетворкинг» візит Дніпро-Івано-Франківськ  12-14 квітня 2018р.

Проект «Згуртування через нетворкинг» візит Дніпро-Івано-Франківськ 12-14 квітня 2018р.

19 Квітня 2018,

Доба в дорозі й ми в славному місті Івано-Франківську. Вранці не втрачаючи часу наша команда вирішила поєднати приємне й корисне, поснідати й познайомиться з роботою # Урбан100. Це модель соціального бізнесу, яка працює в напрямку зміни цілого міста. Де взяти гроші на реалізацію ініціатива? ЗАРОБИТИ! А ми приїхали вчиться у тих, хто вже робить. Простір ресторану-кафе, яке працює з 6-ї ранку, прийняв нас у свої «обійми» нас нагодували, обігріли та познайомили з закладом та ідеєю. Ми взяли для себе їх досвід проведення різних заходів: бранч з цікавими знаменитими людьми, перегляди фільмів, продаж продукції та сувенірів, книг та виробів ручної роботи, презентації книг і ще багато всього цікавого, що не тільки дає можливість корисно провести час, а приносить прибуток ресторану. Нас приємно здивувало, що за 2017 Urban Space 100 було підтримано 29 проектів на загальну суму 631 663 грн, а за весь час від заснування підтримали 65 проектів на суму понад 1 млн грн. За минулий рік три підтриманих проекта, якими вони пишаються :День Вуличної Музики Івано-ФранківськКінороби та Студентський простір Paragraph.

Весняне квітуче місто, привітні доброзичливі люди та бажання отримати максимум від цього візиту й от ми вже в офісі СТАН \ STAN art group. Дуже теплі враження залишились від зустрічі, яка відбулася в їх офісі з представницями трьох громадських організацій: з міста Дніпро - «Центр підтримки молодих жінок» та ГО «Громадська Палата України» і з Новомосковська - ГО ОВПО «Шлях до майбутнього». Гості розповіли про свій досвід у реалізації програм з підтримки молоді та жінок-ВПО через розвиток бізнесу та соціального підприємництва,організацію нетворкингу та публічних заходів на Дніпровщині. У свою чергу команда СТАН \ STAN art group поділилась власним досвідом у реалізації проектів, діалогових акцій, та воркшопів. Крім цього влаштували для нас екскурсію містом, під час якої ми побачили приклади співіснування різних культур, відвідали майстерні, що займаються соціальним підприємництвом. В майстерні три в одному: «Шуфля», «Цвіклі» та «Bukvica» ми самі побачили як роблять блокноти та листівки, займаються шовкодруком та друком на тканинах, шиють вироби з кожи та тканин і ше багато всього. Нам продемонстрували , як у Івано-Франківську на базі заводу «Промприлад» реалізують різноманітні іноваційні проекти. Ми з цікавісттю відвідали захід “Жінки про жінок” - це міждисциплінарний проект у формі виставки автопортретів та циклу подій на тему самосприйняття жінки, які вібудуваються на майданчику галереї Асортиментна кімната в ревіталізованих площах проекту Promprylad.Renovation.

Ввечері за дружньою вечерею обмінялись досвідом роботи в суспільно корисних проектах з представницею ГО «Ліга толерантності».

Ще один день нашого візиту був присвячений знайомству з організацією дружнього простору ВДОМА, його роботою, досвідом та ідеями. Провели майстер - клас з просування бізнесу on-line, розповідали про методи формування унікальної торговельної пропозиції, про можливості для зацікавлення цільової аудиторії, таргетованій рекламі в фейсбуці та ідеям по просуванню товару або послуги on-line. Провели   міні-ярмарок на якому була представлена продукція hand-made, виготовлена учасницями програми економічної інтеграції Дніпровщини.

Відвідувачам цього заходу дуже сподобалися вироби майстринь з Дніпра.

В перервах між заходами ми милувались архітектурою та культурою міста, цікавими історичними майданчиками Івано-Франківська, його парками, озером, квітами… коштували морозиво в Бастіоні, побачили найстарішу баню в Україні, Синагогу та інші історичні пам’ятники, піднялись на оглядовий майданчик на Ратуші та побачили всю красу міста з висоти, замислились над історією України біля пам’ятника Шептицькому, послухали вуличних музикантів на знаменитій вулиці «100-метрівці».
Завдяки цьому проекту ми побачили багато спільного між активними людьми зі сходу та заходу, як багато цікавих, ціло спрямованих, розумних людей в Україні, ми разом пишалися виробами «Шуфлі», особливо коли нам показували наплічники, які вони шиють на замовлення для школярів Швеції, ми разом уявляли, як в далекій Швеції школярики будуть користуватися виробом на якому написано «Зроблено в Івано-Франківську Україна» - ми горді за наших людей.

Дякуємо всім хто дав нам можливість здійснити цей візит.

Проект реалізовано в рамках Програми національних обмінів, за фінансування Європейського Союзу та Національного фонду підтримки демократії (США). Дякуємо всім хто дав нам можливість здійснити цей візит.


Автор: ГО "Центр підтримки молодих жінок"
Поділитися
  • Facebook

Назад до списку