Львів-Київ-Сєвєродонецьк: стажування в ГО "Інститут українських студій" - "Жива бібліотека: Femininum"

Львів-Київ-Сєвєродонецьк: стажування в ГО "Інститут українських студій" - "Жива бібліотека: Femininum"

1 Березня 2018,
Вже друге стажування в ГО "Інститут українських студій" ми провели з Анною Оніщук - студенткою з Києва, та Сергієм Жиляковим - активістом зі Сєвєродонецька. 

В рамках стажування спільно організували "Живу бібліотеку Femininum", що познайомила із жінками, що виходять за рамки стереотипів та роблять світ кращим.

Ось враження від Oksana Hamar:

Як я відпочила в неділю?!
Ха, так як завжди, тобто провела день ще активніше ніж будь-який робочий!
То вже як закономірність чи традиція...

Кульмінацією традиції стала жива бібліотека Feminimum організована за сприяння Institute of Ukrainian Studies і Сенсотека, де я власне була однією з книг. Формат для мене досі невідомий виявися просто 3-годинним кайфом спілкування з різними людьми про подорожі, життєві труднощі і ставлення до них.

Ніколи раніше не задумувалася, але я маю чіткі правила подорожей. І вони виявляється дуже схожі з порадами для мандрівників від Пауло Коельо.
Історії про подорожі з моїм маленьким незрячим сином Лукою були окремою ниткою в цій канві бесід. Адже він, в свої 4 роки відвідав 15 країн світу, пів України і ще 4 країни в утробі матері ))))

Я вдячна тим дівчатам і хлопцям, які роблять такі події, тим людям, що приходять почитати "живі книги" і тим "людям-книгам", що відкривають свої сторінки для інших. Однозначно кожен з нас це окрема книга, не менш важлива і цікава. Але не кожна книга готова потрапити в життєву бібліотеку і мігрувати по столам читального залу.

Дякую читачам за теплі відгуки, цікаві запитання і невеличкий репортаж з місця події на сторінці інтернет видання Вголос
http://vgolos.com.ua/news/turyzm_yak_styl_zhyttya_lvivyanka_vyhovuie_nezryachogo_syna_ta_vstygaie_podorozhuvaty_svitom_302606.html

Автор: Roman Borenko
Поділитися
  • Facebook

Назад до списку