Маріуполь-Вінниця-Краматорськ :разом до сучасної освіти

Маріуполь-Вінниця-Краматорськ :разом до сучасної освіти

20 Лютого 2018,

Впродовж трьох днів (07.02.2018 - 09.02.2018) громадська організація «ВЕТАН» знову приймала гостей .На цей раз це були освітяни з Маріуполя та Краматорська. Зустріч відбулась в рамках "Програми національних обмінів", за фінансування Європейського Союзу та Національного фонду підтримки демократії (США), метою якої був  обмін досвідом роботи між громадськими організаціями та активними громадянами з різних регіонів  та напрацювання ідей для  подальшої співпраці  й впровадження спільних проектів.
   
Під час обміну представники ГО "ВЕТАН" поділилися своїми знаннями з проектного менеджменту, досвідом реалізації освітніх проектів,познайомили учасників обміну зі своїми партнерами у громадській діяльності. Натомість, гості зі Сходу розповіли про вже реалізовані ідеї в рідних містах – workout-майданчик для школярів у Маріуполі та онлайн-платформу дистанційної шкільної освіти у Краматорську. У рамках зустрічі було запрошено викладачів історичного факультету  Вінницького державного педагогічного університету, які поділилися досвідом участі в міжнародному історичному проекті, який реалізується ГО «Народний майдан Вінниччини» спільно з німецькими партнерами. У рамках обміну було організовано  візит до Вінницького інституту Університету«Україна», де відбулась жвава дискусія про інклюзію у вищій школі,про проблеми впровадження інклюзії у школах України,наприкінці дискусії учасники обговорили спільні плани та проекти.  

Одним з найважливіших завдань обміну було ознайомлення учасників з  культурою та традиціями кримських татар, що сприятиме подоланню можливих стереотипів у сприйнятті кримських татар і  представників мусульманської релігії загалом.
Також ми познайомили наших дорогих гостей з історією міста.Вони відвідали музей етнології Вінниччини та музей М. М. Коцюбинського. У вільний від робочого процесу час, ми усі разом прогулювалися затишними засніженими вулицями Вінниці та відвідали найцікавіші куточки міста. Ми щиро дякуємо нашим гостям за досвід, ідеї та натхнення! Сподіваємося на подальшу співпрацю
             


Автор: Ветан
Поділитися
  • Facebook

Назад до списку