Схід і Захід разом : ідентифікація. Ізюм  на Львівщині  у Новому  Роздолі

Схід і Захід разом : ідентифікація. Ізюм на Львівщині у Новому Роздолі

19 Квітня 2018,

9 -11 березня 2018 року команда картувальників міста Ізюма, що на Харківщині, відвідала м. Новий Розділ, Львівської області в рамках Програми національних обмінів «Схід і Захід разом : ідентифікація». Наша команда ставила собі за мету здобути новий досвід, обмінятись контактами, а також проаналізувати хід проекту з картування в наших містах.

Одночасно з ізюмської командою місто Новий Розділ відвідала команда картувальників з Мелітополя, Запорізької області. Тож навчальний візит видався дуже плідним та позитивним.

9 березня 2018 року ми  ознайомились з містом Новий Розділ, прийняли участь у загальноміському заході з нагоди Дня народження Кобзаря та відвідали центральну міську бібліотеку для дорослих. 

В міській бібліотеці для дорослих наші команди презентували свої проекти з картування, обговорили вже напрацьовані результати, проблеми в ході реалізації проекту та намітили подальший план співпраці між містами. 

Окрім того в перший день  навчального візиту  ізюмська команда побувала на презентації книг українського письменника та журналіста Остапа Дроздова. Остап приємно здивував галицькою мовою, широким світоглядом, специфічним поглядом на військовий конфлікт на Донбасі, а також своїми поглядами на відродження української нації як такої. Дроздов є  ведучим хард-ток-шоу «DROZDOV» та політичного ток-шоу «Прямим текстом» на українському телеканалі ZIK. Під час зустрічі  ізюмчани отримали колосальний feedback щодо нашої самоідентичності, нашого українського потенціалу, наших ризиків та загроз.

Команди картувальників були щиро вдячні директору бібліотеки для дорослих Галині Приріз. Саме тому залишили по собі щиру згадку у книзі почесних відвідувачів бібліотеки. 

10 березня 2018 року наша  спільна  команда  зустрілась з представниками місцевої влади, в ході зустрічі були обговорені білі плями на карті Нового Роздолу. Після чого на базі Центру для осіб з особливими потребами «Тавор» йшло плідне обговорення  процесу картування в дії, успіхи та недоліки. 

А в рамках навчального візиту до Стільсько, столиці Білих Хорватів того ж самого дня з 15:00  до 18:00  години ми спільно з командами картувальників Мелітополю та Нового Роздолу провели  польове дослідження  та перевірили методики картування ще раз. 

11 березня  2018 року напрацювали подальший   план партнерства та співпраці для того, щоб і Схід, і Захід, І Південний Схід ідентифікували себе єдине ціле, як єдину і неподільну українську   громаду.

Проект «Схід і Захід разом : ідентифікація»  став  можливий завдяки  Програмі національних обмінів, за фінансування Європейського Союзу та Національного фонду підтримки демократії (США).

Щиро  дякуємо всім  за зустріч у м. Новий Розділ, яка  відбулась завдяки Всеукраїнському проекту «Містки громадської активності», компонентом  якої є Програма  національних обмінів.

Голова  ГО «ІМГЦ «Розвиток»

Олена Турчин


Автор: Ізюмський міський громадський центр "Розвиток"
Поділитися
  • Facebook

Назад до списку