Будуємо містки громадської активності

Будуємо містки громадської активності

10 Травня 2018,

Делегація  представників ГО «Наш дім-Мерефа» з Харківщини  в межах проекту «Містки громадської активності», що реалізується в рамках  Програми національних обмінів за фінансування Європейського Союзу та Національного фонду підтримки демократії (США) завітала з дружнім візитом на Львівщину.

Мета поїздки складалася з обміну досвідом ініціативних груп з картування громад з різних регіонів України задля обговорення спільного бачення розвитку малих міст України. Адже картування – це виявлення проблем міста, а також пошук ресурсів для їх вирішення.

Тому, саме малі міста було обрано до участі у міжнародному проекті «Містки громадської активності» і в 12 містах України цей проект впроваджується.

Впродовж трьох днів мереф’яни мали змогу ознайомитися з красотами міст Лева та Жовкви, познайомитися з визначними пам’ятками, поспілкуватися з мешканцями, завітати на гостини до давніх знайомих.

Але найголовніше – це дружня зустріч з колегами по проекту з Кам’янки Бузької. Офіційна частина зустрічі картувальників зі східної частини України - Старобільська Луганської обл., Добропілля та Мирнограду Донецької обл. та Мерефи Харківської обл. проходила в сесійній залі міської ради, де гостей приймав заступник міського голови з гуманітарних питань Богдан Ковалюк та помічник народного депутата   картувальник Андрій Корбецький. Під час жвавої двосторонньої розмови піднімалися питання місцевого устрою територіальних громад, значення активності мешканців, професіоналізму представників адміністрації, усвідомлення спільної відповідальності за долю України і її майбутнє. Цікавим та змістовним був аспект розмови щодо діяльності громадських об’єднань, під час якого учасники мали змогу обмінятися досвідом, цікавими практиками та започаткували партнерські відносини.

Тетяна Селезньова, ГО «Наш дім-Мерефа»


Автор: Tetyana Seleznyova
Поділитися
  • Facebook

Назад до списку