Я переглянула своє ставлення до багатьох речей (Наталя Магомедова)

Я переглянула своє ставлення до багатьох речей (Наталя Магомедова)

24 Травня 2018,
Я, Магомедова Наталя Євгенівна, до окупації Донецька російськими військами працювала завідувачкою дитячої бібліотеки-філіалу. Мій шлях до цієї посади не був важким. Старанна праця, вміння знайти контакт з дітьми, організованість та цілеспрямованість принесли свої результати. Коли звільнилось місце завідувачки філіалом, мене було призначено на цю посаду. Партнером і підтримкою на той час для мене стала завідувачка філіалом Каліта Людмила Олександрівна, з якою ми працювали разом. Можна сказати - були однією командою.

Зараз я працюю в Запорізькій обласній універсальній науковій бібліотеці. Участь у семінарі з лідерства для внутрішньо переміщених осіб в межах проекту «Містки громадської активності» надала мені можливість почути історії успіху інших людей. Ця інформація, яку вони надали, допоможе і позитивно вплине на мої майбутні плани і справи.
Особливу увагу і подяку хочу віддати тренерам. Завдяки їм я почула багато нового і, в принципі, щось переглянула в собі, своєму відношенні до людей, ситуацій, справ.
Індивідуальна робота з тренером Анною стала для мене поштовхом для вступу до вищого навчального закладу, вивчення іноземної мови.
Звичайно, коли закінчиться війна і моє рідне місто буде звільнене, я планую повернутися до своєї колишньої роботи і втілювати у життя отримані знання і досвід.

Дякую всім за підтримку, досвід і нові знання!

Автор: Ірина Баран
Поділитися
  • Facebook

Назад до списку