Я - людина з обмеженими можливостями, але безмежними здібностями! (Сергій Зуєв)

Я - людина з обмеженими можливостями, але безмежними здібностями! (Сергій Зуєв)

24 Травня 2018,
З січня по 03 листопада 2014 року я - директор центру соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді, я допомагаю сім’ям з дітьми, забезпечую найуразливіші сім’ї безпечним місцем проживання, забезпечую перевезення їх в іншу область та місто, місцем проживання, харчуванням та психологічною підтримкою… У мене є все: сім’я, соціальний статус, кар’єра (посада особи органів місцевого самоврядування), у лютому захистив магістерську роботу та отримав освіту магістра державного управління… Попереду бачиться інша кар’єра, аспірантура, майбутнє.

03 листопада 2014 року призначений на посаду першого заступника начальника управління праці та соціального захисту населення виконавчого комітету Алчевської міської ради (від посади начальника відмовився особисто).
Грудень 2014 року … соціальні виплати дітям-сиротам, заробітна плата працівникам комунальних установ і закладів не виплачується з липня 2014 року.
У містах Луганської області почався процес звільнення з займаних посад державних службовців та працівників органів місцевого самоврядування та їх працевлаштування як працівників так званої «ЛНР»…
22 грудня 2014 року звільнений з займаної посади першого заступника управління соціального захисту населення за особистою заявою та особистим бажання за згодою сторін…
Ані заробітної плати, ані статусу…
10 січня 2015 року.
Новий статус мого життя - безробітний, особа з обмеженими можливостями, без місця проживання, засобів існування, в чужому, зовсім не знайомому місті Пирятин Полтавської області.
Свою особисту стратегію обираю самостійно – …
Перший крок – офіційний статус, оформлюю статус безробітного, внутрішньо переміщеної особи.
Другий – розповсюдження свого особистого резюме, відповідно до складеного списку можливих, потенційних роботодавців: відділ освіти, відділ кадрової роботи районної державної адміністрації, управління праці та соціального захисту населення, комунальні установи – Територіальний центр соціального обслуговування пенсіонерів та одиноких непрацездатних громадян (надання соціальних послуг).
Наступний крок – пропозиція приватним підприємцям, місцевому бізнесу своїх послуг з маркетингу, привабливості, заохочення додаткових клієнтів тощо.

27540573_403460316779047_5229175474651393585_n.jpg


Проміжним етапом свого життя в незнайомому місті вважаю складання особистої карти соціальних контактів, пошук партнерів та ресурсів використання: доступ до мережі інтернет тощо.
І на останнє – розповсюдження резюме на вакантні посади в громадських організаціях, благодійних фондах України з використанням інтернету.
Отримав статус безробітного 12 січня 2015 року, а 29 січня того ж року отримав пропозицію на посаду вчителя музичного виховання сільської школи в с. Велика Круча Пирятинського району. 17 днів від безробітного, без місця проживання до працевлаштованого і з місцем проживання в селі.
Незважаючи на маленьку заробітну плату, сільські умови проживання, рішення прийнято та почався інший процес – соціалізація у суспільстві та неперестанне втілення обраної стратегії.
Наполегливість особиста, підтримка місцевих працівників районної державної адміністрації, місцевого населення – формула успіху оновленого Зуєва Сергія Вікторовича.
Як результат, на 10 травня 2015 року я маю можливість особистого вибору свого майбутнього, а саме:
- стати головою Будинку права у м. Чернігів;
- очолювати Центр надання первинної правової допомоги м. Лубни Полтавської області заробітна плата – 2500 грн.
- стати на посаду як такого, що переміг у конкурсі на заміщення вакантної посади начальника сектору молоді та спорту Пирятинської районної державної адміністрації, оплата 1300 грн на час відпустки з догляду за дитиною по досягненню нею 3-х років;
- приступити до виконання обов’язків регіонального менеджера «Международная организация «HelpAge International» терміном на 6 місяців з заробітною платою за 6 місяців як мій фонд оплати праці за ТРИ роки в рідному місті.
Обираю роботу в громадській організації міжнародного рівня - це і достойна оплата праці, і досвід роботи в міжнародній організації, і резюме.
15 травня 2015 року я регіональний менеджер «Международная организация «HelpAge International», організовую роботу з визначення потреб осіб похилого віку старших за 60 років в п’яти містах Луганської області, організовую роботу одночасно в цих містах 40 осіб.
З 20 вересня 2015 року - координатор дитячого центру міжнародного благодійного фонду «Карітас України» в місті Сєвєродонецьк Луганської області.
З 10 квітня 2018 року – заступник директора Благодійної організації «Благодійний фонд «Карітас Сєвєродонецьк».
Я - людина з обмеженими можливостями, але безмежними здібностями!
Опинившись у складних життєвих обставинах як переселенець, як особа з інвалідністю, маючи дружину та маленького сина, не маючи житла, постійної гарантованої роботи, я - особа з дуже активною громадською позицією! Я замислився над питанням своєї життєздатності, сталого розвитку та фінансової стабільності. ДЛЯ ЦЬОГО ПОТРІБНІ РІЗНІ ДЖЕРЕЛА ФІНАНСУВАННЯ.
Складним та важливим для мене було рішення відкриття та реєстрації ФІЗИЧНОЇ ОСОБИ ПІДПРИЄМЦЯ ЗУЄВ СЕРГІЙ ВІКТОРОВИЧ в червні 2015 року. Початок підприємницької діяльності почався з надання інформаційних послуг, організації та проведення тренінгів, надання соціальних послуг.
У 2016 році ФОП Зуєв С.В. пройшов підготовку на тренінгу з бізнес-планування та отримав грант на відкриття своєї справи.
Зробивши аналіз своєї діяльності за 2015, 2016, 2017 роки, рівень прибутку, податків, видатків, я зробив висновок, що є позитивна динаміка в бік зростання як загального прибутку, так і чистого прибутку.
Метою моєї подальшої діяльності я обрав зберегти дохід у 2018 році на рівні, не меншому за попередні роки, а для цього потрібні інші знання, мотивація, управління ризиками.

11796353_698214986977790_1374733434922879504_n.jpg

Моєю бізнес-ідеєю є створення коворкінг-центру з альтернативних джерел заробітку для молоді, молодіжного центру «Вільний простір» та соціального підприємства, яке б забезпечувало стабільну діяльність громадській організації та забезпечувало доходом його працівників.
01 квітня 1998 року я разом зі своїми колегами утворив дитячу громадську організацію Театр естради «КЛАС» в м. Алчевськ Луганської області, яка займалась розвитком вокально –хорових навичок дітей, хореографічних навичок на основі українських народних традицій, сучасного українського мистецтва, адвокаційними кампаніями по відношенню до дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей-інвалідів, молоді.
Виїхавши в січні 2015 року з рідного міста, де народився, навчався, мав житло, могили близьких та родичів, я взяв із собою документи, що підтверджують мою особу, документи про освіту, сертифікати та свідоцтва про додатково отримані знання та навички, ТА ДОКУМЕНТИ ГРОМАДСЬКОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ.
У 2016 році в серпні перереєстрували місце знаходження громадської організації в місті Сєвєродонецьк Луганської області, внесли зміни відповідно до чинного законодавства України. Відновили громадську діяльність як Громадська організація «Всеукраїнська організація «КЛАС».
У 2016-2017 рр. впроваджували проекти за підтримки міжнародної благодійної організації Mercy Corps, проекти щодо захисту прав дітей Луганської області на підконтрольній Уряду України території. Охоплено більше 14 500 дітей, 80% яких – діти-переселенці.
У 2017 р. реалізували проект гуманітарної підтримки вразливих категорій громадян Луганської області за підтримки міжнародної організації «Норвезька рада у справах біженців» (NRS).
У грудні 2017 року стали засновниками «Всеукраїнської асоціації молодіжних центрів України».
Громадська діяльність продовжується, будемо раді до співпраці.

Автор: Ірина Баран
Поділитися
  • Facebook

Назад до списку