Вірте, що мрії збуваються (Ірина Сельницька)

Вірте, що мрії збуваються (Ірина Сельницька)

,
Моя сім'я була змушена виїхати з рідного міста Первомайська на Луганщині влітку 2014 року, коли туди прийшли бойовики. Була повна апатія до життя, був страх і нерозуміння – що робити??? Довелося заново будувати своє життя… У цьому допомогла давня мрія – працювати з дітьми, бо діти завжди вселяють надію.

Мені тоді прийшла в голову ідея відкрити дитяче кафе з ігровою кімнатою. У Лисичанську, куди я переїхала, подібного не було. Я вирішила відновити підприємницьку діяльність, грошей не вистачало, бо все залишилося на окупованій території, дізналася про конкурс від Програми розвитку ООН на втілення бізнес-проекту, взяла участь і виграла грант. Почалося найскладніше – за два місяці необхідно, щоб кафе працювало. У мене нічого не було: ні приміщення, ні обладнання, ні техніки, ні персоналу ... Але як би там не було, кафе відкрилося і працювало для дітей та їх батьків. До того ж один день на тиждень відвідування ігрової кімнати для дітей переселенців та учасників АТО було безкоштовним. Найскладнішим у моєму бізнесі виявився підбір персоналу.

2016-06-25 11-05-06.JPG


У березні 2017 р. мені випала щаслива нагода взяти участь у семінарі з лідерства для внутрішньо переміщених осіб. В рамках семінару була робота в групах і мені цікава була тема «Соціальне підприємництво». Після участі в роботі цієї групи я з подивом виявила, що в мене саме соціальний бізнес, тому що моя бізнес-ідея вирішує важливу соціальну проблему, і поєднує заробляння грошей і допомогу людям. А ще мені стало зрозуміло як і де підбирати персонал для роботи на моєму підприємстві. Адже беручи на роботу саме переселенців, я не тільки вирішую проблему свого підприємства, а й беру участь у вирішенні соціальної проблеми міста.

2016-02-24 16-52-41.JPG


Участь у семінарі, завдяки зустрічі і знайомству з чудовою людиною, теж учасницею семінару Елеонорою Синєгубовою, надихнула мене розпочати втілення в життя ще одного соціально необхідного проекту для дітей нашого міста.
Моя порада кожному переселенцю: вірити, що мрії збуваються, але просто чекати, лежачи на дивані, нічого не буде, треба діяти! Всім нам МИРУ!!!

2016-02-26 15-40-43.JPG


Автор: Ірина Баран
Поділитися
  • Facebook

Назад до списку