Працювати з колективом і громадою (Людмила Сабо)

Працювати з колективом і громадою (Людмила Сабо)

24 Травня 2018,
У січні 2012 року я була прикріплена до кафедри Прикладної філософії та теології Східноукраїнського національного університету ім. В. Даля в якості здобувача. У серпні 2012 року рекомендована кафедрою до вступу до аспірантури зі спеціальності 09.00.04 «Філософська антропологія, філософія культури» без відриву від виробництва.
У 2013 р. підвищувала кваліфікацію в Національній академії керівних кадрів культури і мистецтв в Інституті післядипломної освіти НАКККіМ за темою «Новітні технології в організації навчально-виховного процесу у ВНЗ культури». Друкувалася у науковому журналі «Філософія і політологія в контексті сучасної культури».
Брала участь у науково-практичних конференціях:
1. VI Всеукраїнська науково-практична конференція «Мистецька освіта в Україні: традиції, сучасність, перспективи» («Систематизація документів і організація їх повноцінного пошуку та аспекти підготовки фахівців-систематизаторів», Луганськ, 2011 р.).
2. Міжнародна науково-практична конференція «Подальший розвиток цивілізації: філософські, історичні, соціологічні та політологічні аспекти» («Буття книги в сучасному інформаційному просторі», Одеса, 2012 р.)
3. Міжнародна науково-практична конференція «Суспільні науки: історія, сучасний стан та перспективи дослідження» («Книга як культурний цивілізаційний феномен», Львів, 2012 р.).
4. І Всеукраїнська науково-практична конференція «Придніпровські соціально-гуманітарні питання» Кіровоградська сесія («Книга як культурний феномен», Дніпропетровськ, 2012 р.).
5. Науково-практична конференція викладачів, аспірантів та студентів інституту філософії та психології СНУ ім. В. Даля «Філософські проблеми людини» («Феноменология семулякризации книги в современной квазикультуре», Луганськ, 2012 р.).
6. VII Всеукраїнська науково-практична конференція «Мистецька освіта в Україні: традиції, сучасність, перспективи» («Взаємодія книги та людини в просторі культури і цивілізації», Луганськ, 2013 р.).

101_0414.JPG

З 2014 року працюю директором Коледжу Луганської державної академії культури і мистецтв і займалась роботою з переведення на підконтрольну Україні територію навчального закладу. В оперативному порядку вирішую всі питання щодо забезпечення освітнього процесу, забезпечення місцем проживання співробітників та студентів.
Внаслідок військових подій на Донбасі, виникла ідея щодо удосконалення якості української мови серед населення підконтрольної Україні території Луганщини. Ще в мирний час не раз стикалась з тим, що не тільки просте населення, а навіть державні службовці не знають державної мови та паплюжать українську суржиком. Ще тоді виникали перші думки, що з цим потрібно щось робити…
За підсумками семінару з лідерства за проектом «Містки громадської активності» зазначені вище думки склались, наче пазл, та однозначно виклались в одну структуру по створенню проекту, спрямованого на проблеми оволодіння державної та опанування іноземної (англійської) мовами.
Для реалізації даного проекту створена ініціативна група, яка складається з викладачів та студентів Коледжу ЛДАКМ, викладачів Кремінського медичного коледжу, зав. бібліотеки Коледжу ЛДАКМ.
Партнери з реалізації: Кремінська міська рада.
Організаційні роботи з впровадження проекту: з червня 2018 року.
Початок роботи проекту: жовтень 2018 року.
Консультації тренерів дуже вплинули на мої компетенції та додали впевненості в тому, що мною був обраний правильний напрямок руху у вирішенні мовного питання населення Кремінської громади. Завдяки консультації з тренерами я зрозуміла, що потрібно працювати не тільки з колективом, в якому я є лідером, а ще й з громадою, у якій я знаходжусь.
Це підштовхнуло до організації художніх виставок «Даруємо мистецтво» на теренах Луганщини. На виставках представлені роботи викладачів, випускників та студентів Коледжу. Перша виставка експонувалася у м. Сєвєродонецьк з початку грудня 2017 р. до кінця січня 2018 р. (світлини додаються). Протягом 2018 року виставки будуть організовані у містах Рубіжне, Лисичанськ, Старобільськ, смт. Біловодськ.

DSC_0642.JPG

Автор: Ірина Баран
Поділитися
  • Facebook

Назад до списку