Попереду нові вершини! (Бекіров Амет )

Попереду нові вершини! (Бекіров Амет )

24 Травня 2018,
Відвідавши семінар з лідерства для внутрішньо переміщених осіб у межах проекту «Містки громадської активності», прийняв дуже важливе для себе рішення переїхати до Львова!
Під час семінару я був на зборах в Культурному Центрі кримських татар, де були представники громадських організацій. Ми обговорювали створення Платформи, де могли б консолідувати зусилля кримськотатарських ініціатив на материковій частині України для вирішення актуальних завдань зі збереження ідентичності корінного народу Криму в нових реаліях.

Семінар допоміг мені утвердитися в особистих лідерських якостях і взяти на себе відповідальність у створенні даної Платформи кримськотатарських ініціатив. Ми вже провели плідну роботу, яка представлена на сторінці ФБ. https://www.facebook.com/QirimTTP/
Семінар по-справжньому послужив відправною точкою до нової вершини, адже щоб піднятися, потрібно знайти в собі сили і бажання спуститися, що ми і зробили, виїхавши з Дрогобича. До семінару я три роки жив у Дрогобичі, де проводив успішну інтеграцію в Дрогобицьку громаду. (Робота представлена на сторінках в ФБ https://www.facebook.com/areket.2016/ , https://www.facebook.com/qirimly/) Дуже цінним для нас було те, що нас називали дрогобичани.
У Львові мені потрібна була Тиша ... Я зміг повністю спустошити всі свої емоції і почуття. Діяти почав з чистого аркуша, маючи лише досвід і велику підтримку Людей, яких зустрів у славному Дрогобичі!
Саме тут, за тисячі кілометрів, я відчуваю свій зв'язок з Кримом, захоплюючись унікальністю мого народу і дізнаючись про українців, що живуть на заході нашої країни. Як багато у нас спільного!
Для мене Конфлікт став Шансом змінити свій менталітет. 18 років я пропрацював учителем і тепер знаю, що є Життя після школи і воно прекрасне, наповнена дивовижними Людьми, яких я зустрічаю тут і зараз.
Попереду нові вершини! Формуємо надійну команду, перевіряємо ресурси і стаємо на новий Шлях!

Автор: Ірина Баран
Поділитися
  • Facebook

Назад до списку