Знайдіть свій талант та змініть своє життя вже сьогодні (Борисов Дмитро)

Знайдіть свій талант та змініть своє життя вже сьогодні (Борисов Дмитро)

24 Травня 2018,
Я, Борисов Дмитро Геннадійович, 29 липня 1985 року народження, став ВПО внаслідок бойових дій на території м. Первомайська Луганської області і дуже вдячний організаторам за запрошення на семінар з лідерства для внутрішньо переміщених осіб у межах проекту «Містки громадської активності» (м. Львів, 26-28 жовтня 2017 р.) .
Мені 32 роки, народився в Антрацит Луганської області в шахтарському краї України. За час свого життя я пройшов шлях від помічника юриста на підприємстві до адвоката, але внаслідок бойових дій на Донбасі з 22 липня 2014 р. я став внутрішньо переміщеною особою, втратив родині стосунки, майно і своє нормальне життя.
Одразу після виїзду з зони АТО мені прийшлось розпочати життя з родиною на новому місці з чистого аркуша. За ці чотири роки я змінив 4 міста на території України та 4 місця роботи.
Слід сказати , що змінюючи міста та регіони України, я шукав своє місто по духу і, на моє здивування, відвідавши м. Кривий Ріг один раз, воно стало для мене рідним.
З того часу і по сьогоднішній день я надаю правову допомогу клієнтам БО «БТ «МЕРЕЖА» м.Кривий Ріг», а саме: я допомагаю людям, які живуть з ВІЛ, ув’язненим, ВПО, дітям з особливими потребами та іншим особам, які потрапили у складні життєві обставини.
Надаючи юридичну допомогу клієнтам, спілкуючись з ними, заводячи друзів та глибино проникаючи в їх життєву ситуацію з метою вирішення їх проблем, зрозумів, що життя триває і треба шукати в собі сили для початку життя на новому місці, з новими силами, завдяки прикладам людей, які, незважаючи на складні обставини, знайшли в собі сили жити далі.

Потрапивши на семінар, я навіть не міг собі уявити, що за 3 дні, завдяки професійним тренерам, я зможу особисто змінитися та розкрити в собі талант до фасилітації та медіації. Як практикуючому адвокату фасилітація надає мені змогу одночасно керувати процесом та формувати власні навички, які дозволяють ефективно організовувати обговорення складної проблеми без втрат часу та за короткий термін виконати усі заплановані дії із максимальним залученням учасників процесу до вирішення даного питання. Для себе відмітив роботу тренера Анни з Кракова.
Моя мета — стати медіатором та фасилітатором у вирішені складних судових справ та застосувати ці знання в особистому житті, оскільки фасилітатор — людина, яка забезпечує успішну групову комунікацію.

Після семінару я став більш впевненим в своїх силах та більш активним, розпочав тренерську діяльність. Одразу після повернення до Кривого Рогу разом з практикуючим психологом провів 5 тренінгів на «Зниження стигми та дискримінації щодо внутрішньо переміщених осіб» в рамках проекту «Сприяння інтеграції та забезпечення прав ВПО в громаді м. Кривий Ріг «Захист в дії» за підтримки Представництва Європейської Комісії в Україні .

В листопаді 2017 року в м. Києві від проекту RESPECT за підтримки USAID отримав нагороду як найкращий правозахисник людей, які живуть з ВІЛ/СНІД.

Мою історію лідерства тільки розпочато, але я хочу побажати всім мати ВІРУ В БОГА, СЕБЕ, СВОЮ РОДИНУ та БАТЬКІВЩИНУ.
ЖИТТЯ НАМ ДАЄТЬСЯ ОДИН РАЗ І ЙОГО ПОТРІБНО ПРОЖИТИ ГІДНО ТА З УСВІДОМЛЕННЯМ ТОГО, ЩО БОГ ДАЄ ВСІМ НАМ РІЗНІ ТАЛАНТИ, АЛЕ ВСІМ БЕЗ ВИКЛЮЧЕННЯ. ЗНАЙДІТЬ СВІЙ ТАЛАНТ ТА ЗМІНІТЬ СВОЄ ЖИТТЯ ВЖЕ СЬОГОДНІ !!!

Автор: Ірина Баран
Поділитися
  • Facebook

Назад до списку