Громадська пасивність призводить до трагічних наслідків (Андрій Мельников)

Громадська пасивність призводить до трагічних наслідків (Андрій Мельников)

24 Травня 2018,
Я, Мельников Андрій Михайлович, переїхав до своєї родини в 2016 році на Дніпропетровщину.
Раніше я ніколи не був громадським активістом, але те, що відбулося в країні в останні роки, показало мені, що громадська неактивність призводить до трагічних наслідків. Тому на новому місці і в новій громаді я почав жити активно.
Наше ГО «Шлях до майбутнього» провело багато заходів для об’єднання громади та для згуртування ВПО та громади. Це такі заходи, як чотири великі майстер-класи для родини на 80-100 осіб. Брали участь в місцевих суботниках. Проводили об’єднані з місцевими патріотичні екскурсії та багато іншого.
Зараз я беру участь в ініціативній групі в проекті МОМ «Сприяння відбудові та сталому роз’язанню проблем ВПО та постраждалого від конфлікту населення в Україні». Проводимо для ВПО та місцевої громади Школи блогерів, навчаємо швейній справі, проводимо ігрові турніри для об’єднання родин і громади.
Також впродовж 5-ти місяців я брав активну участь у підготовці стратегічної сесії для прийняття бюджету міста на 2018 рік.
Наша організація постійно проводить інформаційну підтримку ВПО. Ми співпрацюємо з іншими громадськими організаціями міста та з відділом культури і молоді, проводили спільно з ними багато заходів на рівні міста.
Більш детальну інформацію пропоную подивитись на моїх сторінках в ФБ:
https://www.facebook.com/andrey.melnikov.560 https://www.facebook.com/groups/897192863702582/?ref=group_header

Автор: Ірина Баран
Поділитися
  • Facebook

Назад до списку