Семінар повернув мені віру (Тамара Пішванова)

Семінар повернув мені віру (Тамара Пішванова)

24 Травня 2018,

Участь у семінарі з лідерства за проектом «Містки громадської активності» зміцнило моє бажання відновити і поширити ту культурно-просвітницьку роботу, яку я проводила до війни.
І як результат, - до Дня незалежності України я провела огляд книг патріотичної тематики. Користувачі дізналися про видання 2014-2016 років, зокрема, книги В. Івченка («Темпора»), М. Матіос («Приватний щоденник…Майдан…Війна»), С. Процюка («Під крилами великої Матері. Ментальний Майдан») та інших авторів.
Разом з колегами я організувала акцію «Європейський вибір України» - ми провели дві конференції для людей різного віку і влаштували виставку світлин з 26 фото.
У колі моїх інтересів зараз - діяльність окремих творчих осіб, які зробили вагомий внесок в розвиток краю або прославили його в країні та світі. Я із задоволенням організовую заходи до ювілейних дат (О. Маковей, І. Айвазовський).
У моїх планах – розробити статут для створення місцевої громадської організації або на базі бібліотеки зробити центр бібліотерапії.
Я особисто дуже вдячна організаторам і тренерам семінару з лідерства, оскільки він повернув мені віру в необхідність моєї громадської роботи, незважаючи на те, що я опинилась в скрутному становищі як переселенка з окупованої Донеччини.


Автор: Ірина Баран
Поділитися
  • Facebook

Назад до списку