ЗАПОРІЖЖЯ - ВОЛИНЬ. КУЛЬТУРА ОБ'ЄДНУЄ.

ЗАПОРІЖЖЯ - ВОЛИНЬ. КУЛЬТУРА ОБ'ЄДНУЄ.

12 Грудня 2017,
В листопаді 2017 року Гармаш Ігор - директор міжнародного фестиваля "Запорізька книжкова толока" працював у Луцьку з метою налагодити і розвинути культурну співпрацю між регіонами.
Задля розвитку міжрегіональної співпраці було проведено низку зустрічей з діячами культури Волині.
Зокрема, після проведення презентації книжки "Хлопчик-Укропчик" у "Книгарні Є" надрукованої луцьким видавництвом "Терен", з представниками департаменту культури Луцької міськради, Волинської обласної філармонії, Волинського академічного обласного театру ляльок обговорювалася можливість гастролей вистави за мотивами цієї казки запорізького театру-студії "Пігмаліон" у 2018 році.
"Книгарня Є" і книгарня "На Волі" замовили для продажу книжку "Хлопчик-Укропчик".
Під час знайомства з діяльністю волинських видавництв "Ключі", "Твердиня", "Вежа-друк", "Надстир'я", "Синя папка" та спілкування з низкою бібліотек Луцька обговорювалася ідея створення мережі підприємців, які могли б пожвавити обмін книжками, що не мають великих накладів і достатнього піару. Найбільшу зацікавленість у цьому виказав керівник видавництва "Ключі" Дмитро Головенко.
Великою вдачею була зустріч з керівницею центру розвитку дитини "Розмовляйко" Людмилою Вознюк. Її унікальний досвід допомоги особливим діткам, відображений в книжках, потребує розголосу і розповсюдження.
У 2018 році заплановано проведення фестивалів "Запорізька книжкова толока" і "Маріупольська книжкова толока". Всі організації, з якими зустрічався Ігор Гармаш, були запрошені до участі або партнерства у цих заходах.
Під час дискусії з очільницею мистецького об'єднання "стендаЛь" Еллою Яцутою шукали тренди і механізми запуску нових мистецьких ініціатив.
Саме завдяки проекту "Програма національних обмінів, за фінансування Європейського Союзу та Національного фонду підтримки демократії (США)" вдається налагоджувати зв'язки, що сприяють розумінню та єдності нашого суспільства.
https://www.youtube.com/watch?v=nVgwVSqHFbE
http://lutsk.rayon.in.ua/news/48232-prigodi-aliuziyi-ta-natiaki-u-lutsku-prezentuvali-kazku-hlopchik...


Автор: Ігор Гармаш
Поділитися
  • Facebook

Назад до списку