З колядою - на війну!

З колядою - на війну!

22 Січня 2018,

Із 9 по 16 січня 2018 року учасники студентської організації «Україна-єдина» м. Львів проїхали понад 4000 км із колядою та вертепом.

Основною метою проекту було встановити комунікацію та початок співпраці між громадами завдяки різдвяній постановці; підняти моральний дух військовослужбовців на лінії фронту.

Представлення різдвяного дійства дало змогу створити майданчик для спілкування студентів і місцевих активістів із Харкова, Нового Айдару, Бахмута, Покровська, Торецька, Авдіївки, Маріуполя. Після вертепу вдалося обговорити подальші кроки співпраці та напрацювати нові ідеї для втілення.

Перші кроки до реалізації вже зроблено. Так, у лютому на культурний обмін до м.Львова приїде молодь м.Авдіївки та Очеретино. У березні студенти відвідають школи м.Мар’їнки з культурно-освітньою програмою.

Завдяки таким проектам активісти різних куточків України знайомляться, беруться за спільну справу та успішно розбудовують громадянське суспільство, за що ми дуже вдячні проекту «Містки громадської активності».

Для військовослужбовців, окрім вертепу, було організовано акцію «Від серця – в АТО», в рамках якої учні та студенти навчальних закладів м. Львова у листах вітали воїнів із різдвяними святами. Тож, більше, ніж 600 військовослужбовців отримали листи. Співпраця з волонтерськими групами «Доброчинець» та «Вільні люди» м.Харкова дала змогу доставити волонтерську допомогу для бійців у зону АТО.

Проект реалізувався за підтримки Програми національних обмінів, що фінансується Європейським Союзом та Національним фондом підтримки демократії.

 


Автор: Yura Muryn
Поділитися
  • Facebook

Назад до списку