Як співали про замовчуване

Як співали про замовчуване

20 Червня 2017,
«Співаючи про замовчуване» проект, що був зреалізований Львівським музеєм історії релігії до Міжнародного дня музею 19-21 травня 2017р., завдяки підтримці ГО Центр культурного менеджменту.
IMG_3869.JPG
Блискучі виступи хору «Оксамит» м. Запоріжжя на різних музейних площадках: у виставковій залі Львівського музею історії релігії м. Львів, у виставкових залах і подвір’ях музейних філій (м. Червоноград Сокальського району, с. Бортятин Мостиського району, у військовому госпіталі м. Львова вул. Личаківська, на площі Музейній 1) принесли естетичну насолоду більш ніж 400 слухачам.
IMG_3888.JPG
 Люди були перечулені не тільки блискучим професійним виконанням українських пісень, але й темами, які ці пісні порушували: про Голодомор, про переслідування за вільнодумство, про відвагу і мужність у боротьбі за волю України. Після концертів не вщухали дискусії, і що приємно, були вони виважені, аргументовані, толерантні. Ці розмови показували, що через пісенну творчість можна долати стереотипи, посіяні серед українців ворогами нашої державності.
Проект «Співаючи про замовчуване» дуже вдале продовження проекту «Схід і Захід разом», який музей зреалізував минулого року, теж завдяки підтримці ГО Центр культурного менеджменту.

IMG_3899.JPG
DSC_0105.JPG


Автор: Ірина Баран
Поділитися
  • Facebook

Назад до списку