«ВСІ МИ КРАПЕЛЬКИ QARA DEÑIZ - ЧОРНОГО МОРЯ»

«ВСІ МИ КРАПЕЛЬКИ QARA DEÑIZ - ЧОРНОГО МОРЯ»

12 Лютого 2018,

Наскільки сьогодні кримські татари можуть репрезентувати свою культуру? Чи важко їм зберегти свою національну ідентичність у інших для них умовах? З якими труднощами вони стикаються сьогодні?

На усі ці  та інші запитання намагались знайти відповіді представники ГО «Арекет»  спільно із незалежною інтернет - радіостанцією  Котермак у рамках проекту  «ВСІ МИ КРАПЕЛЬКИ QARA DEÑIZ - ЧОРНОГО МОРЯ». 

Проект реалізується в рамках Програми національних обмінів, за фінансування Європейського Союзу та Національного фонду підтримки демократії (США).

Варто зазначити, що медіа підтримка є важливою складовою у реалізації  даного проекту. Вагомим інтрументом  є те, що кримські татари стали цікаві  не лише один одному, але й перш за все іншим громадам материкової України. Саме так відбувалась співпраця  радіостанції Котермак, де один з авторів став кримський татарин – Амет Бекіров. Відтак, після невеликої, але плідної співпраці дві незалежні організації і вирішили втілити у життя   значний та неабиякий проект обміну, котрий більш глибинно відкриває усі складові кримськотатарської культури.

З п’ятого по сьоме лютого  учасники проекту здійснили візит  до Києва, де і налагоджували співпрацію із ГО «Q-HUB»,  знайомство з роботою ГО « EL- CHEBER»  і відвідування «Кримський дім - Київ» .  Як зазначив один із яскравих представників кримськотатарської громади, менеджер культурних проектів – Алім Алієв : «Важливо, щоб  тема кримських татар була актуальною   для українських та  іноземних ЗМІ. Важливо, щоб про них говорили  як про рівноправних громадян України.»

Зрештою, мандрівка, втілена у рамках проекту стала безмежним та чудовим поштовхом до реалізації нових звершень, чітко показала, що кримські татари на нинішній день можуть активно реалізувати себе та самобутньо й незалежно презентувати свою культуру не лише для України, але для світу. Над чим власне і працюватиме  ГО «Арекет» спільно зі медіа підтримкою  радіо Котермак.

 Автор: Amet Bekirov
Поділитися
  • Facebook

Назад до списку