Візит на південь

Візит на південь

16 Жовтня 2017,
Мій візит в Одесу припав на кінець літа. Мабуть, все таки краще у цю частину України їхати з середини червня до середини серпня, адже наприкінці літа ночі стають холодними, відтак і море теж. Але нагода покупатись у мене все таки була. Як і попрацювати.
Відвідала редакцію газети "Порто Франко". Газета, у штаті якої всього лише кілька людей, цікава і змістовна. До того ж, в офісі майже ніхто не сидить - люди працюють з дому, а зустрічаються лише на планірках та у дні випуску. Мала нагоду поспілкуватися із заступником редактора Олександром Галясом, автором восьми книг та володарем багатьох премій у галузі журналістики. Він і розповів про роботу редакції, пошук контенту, адже це його основне завдання. А ще співпрацю з молодими авторами, пошук та розкриття юних талантів у галузі журналістики, лекції для учнів та студентів. Багато контенту видання створюють саме юні майстри слова. Для них це великий бонус - можливість публікуватися в обласній газеті, а для редакції це "свіжа" кров, тобто молода енергія, яка наповнює видання свіжими ідеями та неординарними темами.
А ще завдяки пану Олександру мала нагоду побувати на прес-конференції у Спілці журналістів України. Він наче прочитав мої думки, адже дуже хотілося побувати на такій події - в Одесі надзвичайно багато ЗМІ, тож цікаво було подивитися, як проходять такі заходи. Крім того, це була хороша нагода познайомитися з колегами з Одеси, інших регіонів та головою спілки. 
Загалом "Програми національних обмінів" - Містки громадської активності за підтримки Уряду США - це прекрасна нагода познайомитися з роботою колег у зовсім іншому регіоні, з іншими методами подачі матеріалів, стратегіями розвитку ЗМІ. Крім того, подивитися на власну роботу під іншим кутом, на свій регіон і порівняти його з іншим. А ще знайти особливості кожної частинки країни, зрозуміти їх, підкреслити і виокремити.

Автор: Ірина Федоляк
Поділитися
  • Facebook

Назад до списку