Відкриття "Арт-простору" у м.Дніпро

Відкриття "Арт-простору" у м.Дніпро

19 Червня 2017,
10-11 червня в місті Дніпро ініціативною групою ГО "РЕКАНАЧАЛО" разом із партнерами було проведено декілька відкритих для громади заходів під загальною назвою «Арт-майданчик «Територія позитиву».
 Це були відкриті майстер-класи із хенд-мейду, воркшопи для громадських активістів, які пройшли у відкритому просторі в центральному парку міста Парку Глоби. На ці заходи завітали активісти із Вінниці (ГО «Спільна справа» - яке є об’єднанням вимушено переміщених осіб), які хотіли більше дізнатися про нашу ініціативу, налагодити творчі зв’язки та поділитися інструментами взаємодії з громадою.
Мета проекту:

- обмін досвідом роботи громадських об'єднань, фестивалів культурного спрямування.

- Проведення інтеграційних свят та заходів.

- Розповідь про досвід проведення фестивалів для покращення психологічного клімату у суспільстві .

Цілі і завдання проекту:

- поширення знань про роботу громадських об'єднань, обмін досвідом

- Стимулювання активної громадянської позиції;

- Спілкування між регіонами, нові знайомства, громадські зв'язки.

- пошук ідей та розробка нових проектів для втілення в різних містах-партнерах.

Цілей проекту було досягнуто через проведення заходу та щире спілкування між активістами. Активісти із міста Вінниці (ГО "Спільна справа") познайомилися із новим для себе досвідом реалізації творчих проектів. Були намічені спільні заходи надалі.
Захід "Відкриття АРТ-простору" в Парку Глоби вийшов цікавий та позитивний. В рамках заходу відбулися майстер-класи із гри на етнічних інструментах, мехенді, дитячі майстер-класи. Активістами ГО "Сила майбутнього" (партнерами ГО "РЕКАНАЧАЛО") було проведено воркшоп "Громадські ініціативи Дніпра". Захід був відкритий для городян міста. В ньому змогли прийняти участь сім'ї з дітьми та інші активні учасники. 
Захід висвітлено в події на фейсбуці

https://www.facebook.com/events/1382868238487989/?active_tab=discussion&__xt__=33.%7B&qu...

Автор: ГО "РЄКА НАЧАЛО"
Поділитися
  • Facebook

Назад до списку