Великдень разом

Великдень разом

1 Червня 2017,
Цього року проект Великдень разом тривав 4 дні, з 14 по 17 квітня основним місцем проведення традиційно був Український Католицький Університет.

Проект організований з метою об’єднання молоді з усієї країни задля спілкування й обміну думками, а також популяризації громадського руху серед молодих людей; єднання їх довкола відвічних українських традицій святкування найбільшого свята всіх християн –Христового Воскресіння.

Програму проекту складали екскурсії містом, цікаві освітні зустрічі, участь у різноманітних культурних програмах, крім цього на гостей чекали ще особлива духовна програма. Зокрема учасники відвідали святкову програму у Шевченківському гаю, де побачили як святкують Великдень львівські сім’ї та самостійно ініціювали навчання гаївок. Спільний Великодній сніданок – чи то в приймаючих родинах, чи в місцях спільного проживання – надавав особливої атмосфери зустрічі. Духовну програму акції доповнив спільний вечір ТЕЗЕ зі свічками, де співав професійний хор спільноти ТЕЗЕ зі Львова. Разом приймаючі сім’ї, волонтери та гості зі Східних регіонів були запрошені на мотиваційний тренінг, майстер-клас з писанкарства, ввечері організовувались спільні обговорення в групах чи на загал, де учасники висловлювали цікаві ідеї зокрема і про подальший розвиток проекту. До волонтерства під час акції запрошені гості минулих років.

Наступного року сподіваємось організувати Великдень разом в містах учасників акції, зокрема в Мелітополі, звідки цього року була найбільша група гостей. Також організатори та волонтери підтримують зв’язок з учасниками з інших міст.

Такі обміни покликані згуртувати нас довкола спільних цінностей, а в спілкуванні під час їх проведення народжуються найцікавіші ідеї для розвитку. Саме в єдності наша сила.  

Проект було реалізовано за підтримки Програми національних обмінів, що фінансується Європейським Союзом та національним фондом підтримки демократії.Автор: Юлія Любич
Поділитися
  • Facebook

Назад до списку