Реалізація проекту «Будьмо кращою версією себе!»

Реалізація проекту «Будьмо кращою версією себе!»

17 Липня 2017,
Проект був реалізований 6-9 липня у місті Дрогобич Львівської області.
Мета проекту: знайти спільні точки дотику між населенням, яке проживає на заході та на сході України, обмін досвідом і домовленості щодо майбутніх спільних проектів.
Проект передбачив проведення наступних зустрічей та результатів: 

З мером Дрогобича та представниками Дрогобицької міської ради були обговорені стратегія міста, перспективні напрямки розвитку, проекти, конкурси та імідж Дрогобича, залучення молоді до управління. Налагоджені домовленості щодо візиту представників бізнесу, громадських організацій та органів місцевого самоврядування до Дрогобича з метою передачі досвіду та візитів-тренінгів для представників Дрогобицької міської ради.

З адміністрацією Дрогобицької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2 щодо міжнародного співробітництва, іноземних мов та програм обміну учнів. Заплановані візити в Дрогобич громадських активістів з метою проведення тренінгів по грантрайтингу.

З керівництвом Благодійного фонду Самбірсько-Дрогобицької єпархії УГКЦ "Карітас" обговорили роль фонду та його взаємозв'язок з церковними установами та громадськими організаціями. Обговорені можливості проектів обміну молоді з навчальними елементами між східними та західними областями.

Саме завдяки такій співпраці, обміну досвідом, знаннями між різними областями можна перейняти краще, використати це, вдосконалити і стрімко розвиватись, не допускаючи аналогічних помилок.


Автор: Andriy Nimkovych
Поділитися
  • Facebook

Назад до списку