Успішний обмін досвідом між Дніпропетровщиною та Львівщиною

Успішний обмін досвідом між Дніпропетровщиною та Львівщиною

10 Січня 2018,

Покровська міська благодійна організація з 24 по 27 грудня 2017 року успішно реалізувала проект "Співпраця громад - запорука успіху" в рамках Програми національних обмінів «Містки громадянської активності», яку адмініструє ЛМГО «Центр культурного менеджменту» за фінансової підтримки Європейського Союзу та Національного фонду підтримки демократії (США).
Візит команди БО "Вікторія" до м. Радехів Львівської області був націлений на налагодження довготривалого співробітництва між громадами Львівщини та м. Покров Дніпропетровської області у таких сферах як: культура, економіка, соціальні послуги. Під час спілкування з колегами, які приймали нас, ми впевнилися, що Україна - єдина та неподільна держава, і що ми завжди були і будемо разом, як би нас не хотіли розділити. Лише спільними зусиллями ми всі побудуємо велику, економічно-достатню державу.
Під час візиту членів ПМБО "Вікторія" було підписано меморандум про співпрацю між ПМБО "Вікторія" та ГО "Центр громадських досліджень"ПроІнфо" , члени ПМБО "Вікторія" ознайомились зі стратегією соціально-економічного розвитку Жовтанецької сільради на 2017-2020рр.
Повернулися до свого міста Покров сповнені нових ідей та натхнення ініціювати та реалізовувати нові проекти!


Автор: ПМБО "Вікторія"
Поділитися
  • Facebook

Назад до списку