У Генічеську громадські організації обговорювали наповнення освітньої інтерактивної платформи

У Генічеську громадські організації обговорювали наповнення освітньої інтерактивної платформи

10 Жовтня 2017,
з 24 по 26 вересня у Генічеську зібрались активісти  громадських організацій та вчителі, які займаються збереженням культури, мови. традицій та звичаїв кримськотатарського народу.

Метою зустрічі було обговорення наповнення нової інтерактивної освітньої платформи "Устаз". В першу чергу платформа буде орієнтуватись на дітей та молодь, яка цікавиться історією, мовою та культурою кримськотатарського народу. Детально обговорили також  розділи, за якими буде проходити навчання та методику викладання. 
У Новоолексіїївці відкрито кримськотатарський клас, також факультативи функціонують у Генічеську, де усі бажаючі можуть вивчати кримськотатарську мову та історію. Вчителі школи мають великий досвід у викладанні та методичні матеріали. В свою чергу громадська організація з Вінниці знайшла ресурси для створення та наповнення платформи. Саме тому ця зустріч була такою необхідною .Презентувати уже готову платформу планують у серпні наступного року.
А у січні 2018 року організації  зустрінуться  уже у Вінниці і проведуть спільний  освітній фестиваль для мешканців м. Вінниці з метою популяризації кримськотатарської культури. Адже ще до 2014 року місцева спільнота  Вінниччини мало що знала про кримських татар. Досить активна спільнота утворилась з переїздом ВПО -кримських татар після анексії Криму.
Авторка Таїса Гайда

Автор: Ветан
Поділитися
  • Facebook

Назад до списку