Проект з картування м.Мирноград триває

Проект з картування м.Мирноград триває

17 Серпня 2017,

            16 серпня 2017 року в рамках Всеукраїнського проекту «Містки громадської активності», за фінансування Європейського Союзу було проведено фокус-групу з картування громади на базі офісного центру Координаційного комітету органів самоорганізації населення м.Мирноград. Мешканці мікрорайону" Центр" ділились своїми думками на  тему громадських просторів, їхнього значення, організації та розвитку.                

                       Метою засідання фокус-групи  було навчити  активних мешканців  міста  визначити сильні сторони та  «проблемні зони» міста Мирнограда  та знайти шляхи їх вирішення для покращення умов життя у місті.

    Присутні зазначили відсутність стоянок для автомобілів, неякісний ремонт доріг на прибудинкових територіях. Разом з тим,  розглянули можливості та сприятливі умови розвитку в нашому місті.   На 40 кварталі ми маємо чудовий Свято-Вікторівський храм та озеленення   прилеглої  території, дитячий майданчик, офіс Координаційного комітету органів самоорганізації населення, ради ветеранів війни та праці, супермаркет та інше.
         Але є багато місць, які потребують кардинальних змін. Можна використовувати  порожні території для соціальних ініціатив; для організації будинку  людей похилого віку або хоспис ( у районі лікарні); телецентру, організувати розважальний  центр для дітей, льодовий каток, боулінг та інше. Пустир перетворити у паркову зону, висадити хвойні дерева, встановити  ігрові, спортивні майданчики, велодоріжки, лавки, майданчик для проведення концертів. Башню зробити найбільш привабливою, на верхньому поверсі - "відкрите" молодіжне кафе або зробити там планетарій із обзорним майданчиком.
         Несподіваних пропозицій було доволі багато, тому ініціативній групі Проекту  почуті думки мирноградців буде цікаво інтегрувати у стратегію просторового розвитку міста.

А невдовзі  будуть представлені  результати на оналайн - мапі в рамках проекту «Деталізація Генерального плану громадою міста».


Автор: В'ячеслав Сирота
Поділитися
  • Facebook

Назад до списку