Потужне джерело натхнення

Потужне джерело натхнення

11 Серпня 2017,
З 27 по 28 липня успішно відбувся проект «Від діалогу до єдності», який реалізувався в рамках Програми національних обмінів, за фінансування Європейського Союзу та Національного фонду підтримки демократії США (NED).
Метою проекту було створити платформу для діалогу, знайомств, обміну досвідом, поглядами та сприяння подальшій співпраці між регіонами країни.
IMG_9671.JPG

В рамках проекту проведено круглий стіл на тему: «Робота органів місцевого самоврядування в умовах реформування». Увазі присутніх було презентовано Добропільський і Заліщицький райони, найбільш цікаві перспективні проекти та проекти, які вже реалізовано в регіонах.

IMG_9750.JPG

IMG_9786.JPG

 Два дні активної, плідної праці дозволило детально ознайомитися з районом, з діяльністю місцевих громадських і волонтерських організацій. Представники Добропільщини мали змогу ознайомитися з сільською інфраструктурою, заходами з енергоефективності об’єктів та інноваційними формами розвитку сільського господарства на прикладі тепличного комплексу «DFAgro».

Учасниками проекту проведено акцію «Подаруй книгу бібліотеці» в дитячому оздоровчому таборі, в ході якої діти та дорослі отримали великий заряд позитивних емоцій. Вихователі табору, студенти педагогічного училища, на знак вдячності, виступили з імпровізованим концертом та заграли «Вітальну», якою зустрічають шановних гостей.

Біля найбільшого рівнинного в Україні Джуринського водоспаду, прийнято участь в акції «Чисте джерело».
Між представниками двох регіонів налагоджено конструктивний діалог та підписано Меморандум про подальшу співпрацю Добропільського району Донецької області та Заліщицького району Тернопільської області.

В черговий раз дякуємо Програмі національних обмінів, яка дає змогу спілкуватися громадам, прокладати містки єднання між географічно протилежними регіонами України, вивчати досвід інших громад та втілювати побачене в своїх населених пунктах.


Автор: Ірина Баран
Поділитися
  • Facebook

Назад до списку