ТРИДЕННИЙ СЕМІНАР У ЧЕРНІВЦЯХ «БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ»

ТРИДЕННИЙ СЕМІНАР У ЧЕРНІВЦЯХ «БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ»

20 Жовтня 2017,
З 14 по 16 жовтня відбувся проект "Без обмежень", присвячений ознайомленню чернівчан з безкоштовними європейськими освітніми можливостями та правами людини, який реалізувався в рамках Програми національних обмінів, за фінансування Європейського Союзу та Національного фонду підтримки демократії США (NED).Три дні активної праці під керівництвом тренерів «Європейської моодіжної спільноти» допомогли учасникам дізнатись, як можна отримати знання з різноманітної тематики за кордоном, не витрачаючи на це нічого, крім бажання та цілеспрямованості. На заході учасники мали змогу детально розібрати умови навчання у європейських ВНЗ та навчитись писати конкурентоздатні мотиваційні листи, поглибити свої знання на тему прав людини та попрактикувати їх у воркшопах, обговорити під час палких дискусій та навіть зобразити свої права на малюнках.
Партнерами проекту виступили ГО "Захист" та ГО "Фундація 3-і", допомогла з приміщенням Чернівецька міська рада.
Наразі випускники проекту мають широке уявлення про незліченні освітні проекти та ресурси для їх пошуку і можуть поширювати власний досвід. Оскільки даний проект досяг своєї мети і був успішний, у перспективі планується його реалізація в інших обласних центрах та містах Західної України.
Міжкультурний обмін Східної та Західної України дав змогу людям з різних регіонів та з різними уявленнями й поглядами на поставлені питання збудувати спільну концепцію розуміння та поширення знань у сфері європейських можливостей та прав людини. Обміни між географічно протилежними регіонами необхідні, щоб показати молоді умовність географічних поділів та надати можливість переконатись у спільності очікувань та цінностей, незважаючи на різні думки з окремих питань. Також були побудовані  партнерські відносини та відбувся обмін досвідом на панельній дискусії, результатом якої стали майбутні спільні проекти як на тему безкштовних освітніх можливостей та прав людини, так і на впровадження та збільшення соціальної активності молоді в цілому.

Автор: Катерина
Поділитися
  • Facebook

Назад до списку