Триденний проект «Знай свої права»

Триденний проект «Знай свої права»

13 Червня 2017,

З 26 по 28 травня успішно відбувся проект присвячений правам людини, який реалізувався в рамках Програми національних обмінів, за фінансування Європейського Союзу та Національного фонду підтримки демократії США (NED). Метою проекту було ознайомити молодь з їх базовими правами та обов’язками шляхом використання методів неформальної освіти.

Три дні активної праці під керівництвом тренерів «Європейської молодіжної спільноти» допомогли учасникам проекту поглибити свої  знання на тему  прав людини, прослухати лекції та попрактикувати набуті знання у воркшопах. Учасники мали змогу збудувати нову державу на безлюдному острові, відчути себе у ролі іншої людини, права якої обмежують, обрати власну позицію щодо гострих та цікавих питань і навіть зобразити свої права у театральній постановці. Тепло приймали та допомогли з приміщенням і організацією Львівський обласний молодіжний центр.

Наразі випускники проекту мають широке уявлення та гарні знання на тему прав людини і можуть поширювати власний досвід. Оскільки даний проект досяг своєї мети і був успішний, у перспективі планується його реалізація в інших обласних центрах та містах Західної України.

Міжкультурний обмін Східної та Західної України дав змогу людям з різних регіонів та з різними уявленнями, поглядами на права людини збудувати спільну концепцію розуміння та поширення знань у цій сфері. Обміни між географічно протилежними регіонами необхідні щоб показати молоді умовність географічних поділів та надати можливість переконатись у спільності очікувань та цінностей незважаючи на різні думки з окремих питань. Також були побудовані  партнерські відносини та відбувся обмін досвідом на панельній дискусії, результатом якої стали майбутні спільні проекти як на тему прав людини, так і на впровадження та збільшення соціальної активності молоді в цілому.


Автор: Катерина
Поділитися
  • Facebook

Назад до списку