Створюємо стале майбутнє. Реалізація проекту

Створюємо стале майбутнє. Реалізація проекту

31 Липня 2017,
Три дивани, стіл та будиночок для дітей - вражаючий результат відкритих майстер-класів у рамках проекту "Створюємо стале майбутнє разом!" який відбувався 18-20 липня 2017 року у м. Івано-Франківськ.
Більше ніж 30 осіб з числа ВПО та приймаючої громади, на практиці розвинули навички з виготовлення або ремонту меблів із використанням вторинних безкоштовних (або малоцінних) матеріалів загального вжитку.

Проект мав мету: Створити сталі умови для започаткування або розвитку навичок ВПО та членів приймаючої громади, які опинились у складних життєвих обставинах, із облаштування меблями місць проживання власними руками або підприємницької діяльності, із використанням вторинних безкоштовних (або малоцінних) матеріалів загального вжитку.

Досягнення мети проекту було досягнуто через наступні заходи:

18 липня3.jpg  18 липня – організаційна зустріч-знайомство, обмін досвідом підвищення рівня    самозайнятості і розвитку підприємництва та кращими практиками соціалізації  бенефіціарів через суспільно-корисну діяльність.  
 Учасники зустрічі мали змогу практично експериментувати з вторинними матеріалами  загального попиту та генерували нові ідеї використання вживаної деревини для сталого  збереження навколишнього середовища!
 19 липня - інструктаж з техніки безпеки, практичний навчальний курс із сталого  виготовлення меблів із вживаної деревини та малоцінні матеріали загального вжитку  (спільно з ініціативною групою проекту #ФранківськБезВіз).
 20 липня - відкриті майстер-класи від тренерів та навчених випускників для всіх бажаючих  у публічному просторі з метою соціального згуртування (спільно з ініціативною групою  проекту #ФранківськБезВіз).

 Проект має позитивний вплив на організаційну спроможність, підвищив рівень видимості  та впізнаваємості приймаючих участь організації. Підвищив рівень навичок та компетенції  персоналу через обмін досвідом з колегами зі різних частин України та виконання функцій  у рамках проекту.
 Посилив рівень міжрегіональної взаємодії між заходом та сходом України, під час проекту  виявилося багато зацікавлених людей з приймаюча громади, які запросили приїхати  тренерів ще декілька разів та провести подібний проект у інших локаціях міста Івано-  Франківськ.


 Подібні обміни досвідом згуртують не лише осіб приймаючої громади а різні частини України, що призводить до збільшення рівня міжрегіональної співпраці, а багаторазове використання та переробки матеріалів загального вжитку, сприяє збереженню навколишнього середовища.

Проект реалізовувався в рамках Програми національних обмінів, за фінансування Європейського Союзу та Національного фонду підтримки демократії (США).

19 липня.JPG

19 липня1.JPG

19 липня2.jpg

19 липня3.jpg

19 липня4.JPG

20 липня.jpg

20 липня4.jpg

20 липня6.jpg

Автор: Ірина Баран
Поділитися
  • Facebook

Назад до списку